Sırlar Aşka Engel Mi? Writer Friends Serisi 3

7,5/10  (8 Oy) · 
34 okunma  · 
7 beğeni  · 
768 gösterim
Hangisi Tercih Edilmeli?
Aşk mı, Gerçek mi?

Maddie, Truly'ye sevgili ya da koca bulmak için değil, çocukluğunda kötü şeyler yaşadığı kasabaya geçmişiyle yüzleşmek için döner. Bunun için her zorluğu göze almaya hazırdır.

Mick kadınlarla arasına gerekli mesafeyi koyabilen; onların, hayatına müdahale etmesine izin vermeyen bir adamdır. Bu duruşundan hiç taviz vermez, ta ki sırları olan bir kadınla karşılaşana kadar... Onun bir gülüşü, tek bir dokunuşuyla aşk bağıra çağıra kapısına dayanır.

Fakat Mick, Maddie'yle ilgili gerçeği öğrendiğinde ikisi için hem aşk hem de hayat, içinden çıkılması güç bir hal alır... Geçmişten gelen ve her ikisini de derinden sarsan bu sır, aşklarına engel olabilecek midir?

Gizemli bir kadın ile her kadını kendine âşık edebilecek bir adamı bir araya gelir de ortaya buram buram aşk kokan bir roman çıkmaz mı? Sırlar Aşka Engel mi? tam da böyle bir kitap!
-Publishers Weekly-

İki insanın tutkulu aşkı ve bu aşkı zora sokan sarsıcı bir sırrın konu edildiği mükemmel bir roman. Rachel Gibson yine harikalar yaratmış.
-Booklist-

Rachel Gibson, zekice kurguladığı baştan çıkarıcı bu romanıyla sizi büyüleyecek.
-Romantic Times-
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2012
 • Sayfa Sayısı:
  367
 • ISBN:
  9786053480501
 • Orijinal Adı:
  Tangled Up In You
 • Çeviri:
  Bahar Yaldız Çelik
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 1 Alıntı

ebru tepe 
03 Ara 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Geçen son birkaç ayda öğrendiğim bir şey var, o da senin bir şeyi bilmeyi, görmeyi ya da düşünmeyi reddetmen o şeyin yok olup, seni ve hayatında yaptığın seçimleri etkilemediği anlamına gelmiyor.

Sırlar Aşka Engel Mi?, Rachel GibsonSırlar Aşka Engel Mi?, Rachel Gibson