Sırlar Aşka Engel Mi? Writer Friends Serisi 3

7,7/10  (11 Oy) · 
39 okunma  · 
8 beğeni  · 
801 gösterim
Hangisi Tercih Edilmeli?
Aşk mı, Gerçek mi?

Maddie, Truly'ye sevgili ya da koca bulmak için değil, çocukluğunda kötü şeyler yaşadığı kasabaya geçmişiyle yüzleşmek için döner. Bunun için her zorluğu göze almaya hazırdır.

Mick kadınlarla arasına gerekli mesafeyi koyabilen; onların, hayatına müdahale etmesine izin vermeyen bir adamdır. Bu duruşundan hiç taviz vermez, ta ki sırları olan bir kadınla karşılaşana kadar... Onun bir gülüşü, tek bir dokunuşuyla aşk bağıra çağıra kapısına dayanır.

Fakat Mick, Maddie'yle ilgili gerçeği öğrendiğinde ikisi için hem aşk hem de hayat, içinden çıkılması güç bir hal alır... Geçmişten gelen ve her ikisini de derinden sarsan bu sır, aşklarına engel olabilecek midir?

Gizemli bir kadın ile her kadını kendine âşık edebilecek bir adamı bir araya gelir de ortaya buram buram aşk kokan bir roman çıkmaz mı? Sırlar Aşka Engel mi? tam da böyle bir kitap!
-Publishers Weekly-

İki insanın tutkulu aşkı ve bu aşkı zora sokan sarsıcı bir sırrın konu edildiği mükemmel bir roman. Rachel Gibson yine harikalar yaratmış.
-Booklist-

Rachel Gibson, zekice kurguladığı baştan çıkarıcı bu romanıyla sizi büyüleyecek.
-Romantic Times-
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2012
 • Sayfa Sayısı:
  367
 • ISBN:
  9786053480501
 • Orijinal Adı:
  Tangled Up In You
 • Çeviri:
  Bahar Yaldız Çelik
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
14 Tem 22:56 · Kitabı okudu · 1 günde · 10/10 puan

Sırlar Aşka Engel Mi?
Rachel Gibson
Ne denilebilir ki soluksuz okudum harikaydı bence her sayfası dolu dolu. Tek satır atlamadım. Öyle bir konu ki gerçekten insanı etkileyen üzen ve kime hak vereceğini düşündüren bir durum
Etkilendim üzüldüm gerçekten üzüldüm her karekter için ayrı ayrı
Mükemmel oluşturmuş karekteri kediyi bile
Gerçekten çok beğendim acı ve aşk çok güzel harmanlanmış.
Annesinin öldürülmesini sonradan bulduğu günlük ile kaleme almak isteyen bir yazar . Yıllar önce yaşadığı o yere gidince her şeyi farklı buluyor özellikle annesinin ölümüne sebep olan ailenin biricik oğlunu
Kesinlikle yazara bayılıyorum aşkı acıyı ve gerçeklikleri mükemmel şekillde yansıtmis
Beş yıldız

Meryem Özalp 
15 Tem 21:31 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Maddie kucukken annesini kaybetmistir. Ve teyzesiyle yasamaya baslamistir. Teyzesi de vefat ettikten sonra. Annesinin gunlukleri eline gecmistir. Annesinin gunluklerini okuyup gecmiste yolculuga cikar ve Annesi ile kucukken yasadigi kasabaya gider. Mick ise bir bar sahibidir. Ve Maddie ile kersilastiginda kendini ona cekilirken bulur. Bu durum Maddie de de aynidir. Ama Maddie Mick'ten bir sır saklıyordur. Peki Mick bunu ogrendiginde ne yapacaktir. Tabi bu da kitapta. Guzeldi. Begendim. Kesinlkle okunmasi gerekn kitaplardn. Okuyun okutun :)

Kitaptan 2 Alıntı

Meryem Özalp 
15 Tem 20:39 · Kitabı okudu · İnceledi · 8/10 puan

"Bazen şekerin kıymetini bilmek için pisliğin de tadına bakmak gerekiyor.."

Sırlar Aşka Engel Mi?, Rachel Gibson (Sayfa 328)Sırlar Aşka Engel Mi?, Rachel Gibson (Sayfa 328)
ebru tepe 
03 Ara 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Geçen son birkaç ayda öğrendiğim bir şey var, o da senin bir şeyi bilmeyi, görmeyi ya da düşünmeyi reddetmen o şeyin yok olup, seni ve hayatında yaptığın seçimleri etkilemediği anlamına gelmiyor.

Sırlar Aşka Engel Mi?, Rachel GibsonSırlar Aşka Engel Mi?, Rachel Gibson