1000Kitap Logosu
Siyah Kadife
Siyah Kadife
Siyah Kadife

Siyah Kadife

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.2
102 Kişi
246
Okunma
77
Beğeni
3.331
Gösterim
479 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 13 sa. 34 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Epsilon Yayınevi · Nisan 2015 · Karton kapak · 9944829977
Asla Sahip Olamayacaklarını Hatırlatan Bir Hüzün… Ve Simsiyah Kadifemsi Bir His… Kusursuz bir leydi olmaya adanmış bir hayat, çoğu zaman dışına çıkılması güç sınırlarla çevrilirdir. Fakat bazı anlar gelir ki, bastırılmış bir tutku ve cesaret, kalıpların tutamayacağı bir okyanusa döner. Emily, kurallar ve baskı içindeki gösterişsiz hayatının en önemli gününde, yeni yaşantısını sürdüreceği odaya korkakça ilerlediği sırada gördü o adamı. Karanlık varlığını gölge gibi arkasından sürükleyen yabancı, Emily’yi hem korku hem de fırtınalı duygularla baş başa bırakarak yanından geçip gittiğinde kaderleri çoktan mühürlenmişti... Hayatına aniden giren bu esrarengiz adam dünyasını sarsarken Emily ne ondan kaçabiliyor ne de ona dokunabiliyordu. Biliyordu ki Marcus onun için günahtı… O ise Marcus için ihanet… Ve zaman geldi, şartlar değişti… Marcus artık umuttu… Emily ise aşk…
3 mağazanın 3 ürününün ortalama fiyatı: ₺16,98
Ufisa
bir alıntı ekledi.
"Ne istiyorsun benden? Ayaklarına kapanmamı, bir pislik gibi davrandığımı söyleyip özür dilememi mi? Ne?" Ne mi istiyordu? 'Daha alçak sesle özür dilemeni ve bunu yüreğinden gelerek söylemeni istiyorum. Ama her şeyden çok aşkını istiyorum. Seni sevdiğimin yarısı kadar bile olsun beni sevdiğini bilmek istiyorum. Tutkunu istiyorum ama şefkatini de istiyorum. Bir bebeğimiz olacağını söyleyebilmem için beni cesaretlendirmeni istiyorum. Bana dokunmanı istiyorum ama baştan çıkarmak için değil... Bana dokunmadan duramadığın için parmaklarını yüzümde hissetmek istiyorum. Beni öpmeni ve bir daha asla üzülmeyeceğimi söylemeni istiyorum.' "Konuş Emily, istediğin nedir?" Kalbinden geçirdiği tüm arzularına rağmen kapıyı açıp çıkmadan önce sadece "Hiçbir şey," dedi. "Senden hiçbir şey istemiyorum."
3
16
Rabia Çiçek
bir alıntı ekledi.
"Sen beni utandıramazsın Emily." Emily pişman olacağını bile bile "Utanmayı bilmediğin için mi?" dedi. Evet, bunu söylemeye cesaret edebilmişti. Marcus güldü. "Olabilir. Ama kastettiğim senin kimseyi utandıramayacak kadar kendini bilmen ve koca bir ömrü kontrolünü kaybetmeden geçirebilecek olduğundan şüphe duymamamdı. İnsan ne zaman hata yapacağını beklemeye başlıyor ve bir süre sonra sıkılarak pes ediyor." Emily gurur duyduğunu söylemek isterdi ama üstü kapalı da olsa sıkıcı biri olduğunun düşünülmesinden hoşlanmamıştı.
Rita Hunter
Sayfa 286 - Marcus'un Emily ile konuşması.
22
50 öğeden 16 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.