Siyah Kuğunun Yükselişi: Gözetleme Kulesi Onları Göremiyorsun Ama Onlar Seni İzliyor

6,2/10  (6 Oy) · 
10 okunma  · 
0 beğeni  · 
598 gösterim
Garet James yaşadığı günlük hayat içinde insanlara yardım etmenin yanında başka görevleri de olduğunu öğrendiğinde, büyük güçlere karşı mücadele vermesi gerektiğini ona hissettiren ve New York'u yok etmekle tehdit eden şeytanı bozguna uğratmada, yanında olan 400 yaşındaki vampir Will Hughes'i aramaya koyuldu. Fantastik bir yolculuğa çıktığında kendisini gizemin, tutkunun, aşkın ve aslında çok önceden beri yaşayan türlü güçlere sahip varlıkların hüküm sürdüğü, gerçeklerin saklı olduğu üç boyutlu büyülü bir dünyanın içinde buldu.

Bu aslında Garet James'in kendi parçası olduğu hayatın ta kendisiydi.

Garet Paris'te Will'i ararken Paris'in en eski çınarlarında bir dizi gizemli rakamlara, antik ve değişik biçimde başkalaşmış yaratıklara rastladıkça Will' e daha çok yaklaştığını hissediyordu. Ama aslında kendisinin sadece yaz ülkesi denilen büyülü dünyaya adım atmak için yol arayan biri olmadığını,aynı zamanda kendisini ona yardım etmesi için çağıran vampir Will gibi dostları olması yanında şeytan ve ötesi ezeli düşmanları ile büyük bir mücadele içine giriyor.
Her cevap daha çok soruya ve daha çok tehlikeye öncülük ediyordu.

Kesinlikle geç saatlere kadar uykunuzu çalacak, son zamanların en iyi kurgusu. People
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9786058873186
 • Çeviri:
  Enver Günsel
 • Yayınevi:
  Tual Yayınları
 • Kitabın Türü:
Hakan Komut 
26 Ara 2015 · Kitabı okudu · 2 günde · 7/10 puan

fantastik korku romanlarında; kalite olarak orta sıralarda yer alabilecek bir roman. hayal dünyasında korku ile yolculuk yapılan bir eser. okurken farklı tür varlıklara tanık olabileceğiniz, ayrıca bu varlıkları tanımlamakta ve anlamakta zorluk çekmeyeceğiniz kannatindeyim. okunulması değişiklik isteyenler için ideal