Siyon Liderlerinin Protokolleri

·
Okunma
·
Beğeni
·
202
Gösterim
Adı:
Siyon Liderlerinin Protokolleri
Baskı tarihi:
Aralık 2015
Sayfa sayısı:
304
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786054977505
Kitabın türü:
Çeviri:
Korkut Ata
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
İlgi Kültür Sanat Yayınları
3. Protokol " Yahudi olmayanların ölmesini istiyoruz."

6. Protokol “Yakında büyük servet havzaları haline gelecek olan tekeller kurmaya başlayacağız. Yahudi olmayanların büyük servetler bile bunlara dayanamayacak ve siyasi mahvoluşun ertesi günü devlet kredileri ile birlikte batıp gideceklerdir.

4. Protokol "bize karşı olan her şeyi ortadan kaldırmayı kendimize görev edineceğiz. Bu amaçla, krallığımızı kurmamıza çeşitli silahlarla karşı koyan herkesi merhametsizce katledeceğiz."

Bunları yazan ya bir cani, ya da bir çılgın. Ancak, bir cani ya da çılgın için olağanüstü bir başarı!... Eğer bu fikirlerin gerçekten tek bir beyinden çıktığını düşünürsek, yazarın ne bir cani, ne bir çılgın, fakat adanmışlık duygusu ve imanın önderlik ettiği bir beyin olduğu ortaya çıkıyor. Hayal olabilmesi için korkunç derecede gerçek, kurgu olması için son derece mükemmel.

10. Protokol Siyasette dış görünüş. Alçaklığın dehası. Coup d etat (Hükümet darbesi) nin vaadi. Evrensel oy kullanma hakkı. Kibirlilik. Mason liderler. Masonluğun yol gösterdiği dehalar. Gelenekler ve görevleri. Liberalizm zehri. Anayasa. Cumhuriyetler çağı. Başkanlar; Masonların kuklaları. Başkanların sorumlulukları. Masonluk; kanun yapıcı güç. Yeni Cumhuriyetçi Anayasa. Masonik Despotizme geçiş. Tüm dünyanın efendisinin ilan edileceği an. Hastalıklar aşılamak ve Masonluğun diğer hileleri.

"Dünyada Yahudi ırkından daha gizemli, daha ölümcül ve daha ilginç bir başka ırk daha yoktur."

- Yahudi Dr. Oscar Levy.

"Protokoller" 1905 yılında Rusya'da ortaya çıktığında, artık herkes, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını biliyordu. Ve öyle de oldu.Tüm dünyada mutlak Yahudi hükümdarlığı amacı güden "Protokoller", beraberinde cinayetleri, sürgünleri, ihanetleri, tuzakları, yalanları ve kaçınılmaz olarak kan ve gözyaşını getirdi. "Protokoller"i kim kaleme aldı? Nerede ve ne zaman ilan edildi? Neden Rusya'da ortaya çıktı? Rus Devrimi'nin altında yatan gerçek, "Protokoller"mi? Sergius Nilus'un dediği gibi, Siyonizm'i temsil eden sembolik yılanın Kudüs'e dönmeden önce uğrayacağı son durak İstanbul mu?
"Esrarengiz" bir yolculuğa çıkmaya hazır olun!
304 syf.
·15 günde·Beğendi·10/10 puan
Yüzyıl önce yazılan protokolleri detaylı şekilde incelediğinizde günümüzde bir çoğunun gerçekleştiğini hayretler içinde göreceksiniz.Herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap.
304 syf.
·Puan vermedi
Bu kitap her ne kadar inkar edilse de, bu günlerde dünyanın ve ülkemizin yaşadıkları ile örtüşüyor.
Hele Filistin topraklarında yaşanan vahşeti gördükçe, dünyanın sesiz kalışını izledikçe bu protokollerin yalan olması imkansız.
İnce elenmiş, ince düşünülmüş sistematik bir düzen yaratılıyor.
Kitabın bir yerinde; Gerekirse herkesi satın almaktan, susturmaktan söz edilir.
Bırakın bilim adamlarını, siyasetcileri, yazarları vs vs çocuklarının eğitmenine kadar ele geçirmekten bahsediliyor.
YANİ HERKES YAHUDİLERİN KÖPEĞİ OLACAKTIR KİTABIN ANA KONUSU (PROTOKOLLERİN) BU.
304 syf.
·Beğendi·10/10 puan
genel olarak gizli kulüpçülük ve lobicilikler sayesinde, dünyayı yönetmeye çalışan siyonist çetesinin toplantılarından alınmış notlardan oluşuyor.

bu notlar 1900'lerin hemen öncesinde bir şekilde keşfedilince epey hayal kırıklığı ve kavgalar olmuş.

kitabın ilk yazılışı da 1900'lerin başlarında gerçekleşiyor. tabi basıma kadar yahudi lobilerinin ağır baskısı ve engellemelerle karşılaşılmış. abd ve avrupa'da bir şekilde yayılmış.

karşımızda küstah, kibirli ve despot bir düşman var. kendilerinin tanrı tarafından verilen yüksek zeka sayesinde tanrı tarafından görevlendirilmiş olduklarını zannediyorlar.

amaçları mevcut tüm ülkeleri yıkmak, dünyayı tek başlarına yönetmek, tanrının sözde dünyayı tek başına yönetmesi için yarattığı yahudilerin hakim olduğu tek bir dünya imparatorluğu kurmak.

tabi burada önemli olan, diğerlerinin ne olacağı. bu hainlerin bizimle ilgili tek planları var. o da kendilerinden olmayan herkesi köleleri yapmak.

bunun için küresel çapta komplolar, hileler, her türlü dalavere, şantaj, montaj, cinayet gibi akla gelebilecek her türlü melaneti kullanıyorlar. özellikle hıristiyanlardan aşırı nefret ediyorlar ama yaptıkları arasında yahudilerin arapça ve islami ilimleri öğrenip müslümanların arasına islam alimi kılıfıyla sızması gibi hileler de var.

kitapta yahudilerin yılbaşında yaptıkları sapıkça ve salakça yeminlerden de bahsedilmiş. elemanlar belli sözde kutsal günlerde toplanıp, "bu yıl goylara karşı konuşacağım tüm yalanlar, tüm hileler günah değildir" gibi tuhaf dualar ediyorlar.

kural olarak eğer yahudiler kötü durumdaysa demokrasi, insan hakları, üstün erdemler ve hatta antisemitizm gibi konuları gündeme getirecekler, ama kendileri üstün konumda oldukları zaman bu erdemlere uymayacaklar.

bir yahudi yahudi olmayan [goy] birine karşı asla sorumlu değildir. yahudi olmayanlara karşı her türlü kötülük yalan dolan yapılabilir. yahudiler ancak haksız bile olsa yahudi kardeşlerine yardım ederler. zira yahudi olmayan bir (goy) kölenin, bir yahudiye karşı haklı olması asla mümkün değildir.

onlara göre seçilmiş yahudi üstün ırkı efendi olacak, diğer tüm insanlar ise köle olacak ve bizlerin kaderleri bu sözde üstün ve sözde aşırı zeki yahudi ırkının mermahetine ait olacaktır.

yahudilerin okullarda dahi çocuklara diğer insanları köleleştirmeyi öğrettiklerini artık herkes biliyor. bu siyonist alçak sürüsünün kitaplarında da zaten böyle şeyler çokça.

şimdi bizler genel olarak bu bir kısım azgın yahudileri kötülerken bebek katili, canavar falan diyoruz ya! hah işte, bu söylemler aslında onların kibirlerini okşuyor. yani adamların inanç sistemi bu ve biz onları kötülemeye çalışırken aslında övmüş oluyoruz.

zaten kurmayı düşündükleri dünya krallığının despot ve zalim olacağını protokollerinde dile getirmişler.

kitabın 100 yıl önce yazılmasını dikkate alıp günümüzdeki olaylara dikkatlice bakarsak kitaptakilerin tam olarak doğru olduğunu görebiliyoruz.

bu elebaşı domuzlar sırf kendilerinden olmadığımız için bizlerden nefret ediyorlar. kurdukları planlarla devletlerimizi, eğitimlerimizi, sağlığımızı, topraklarımızı ele geçirmeye çalışıyorlar.

aramıza fitneler sokuyor, insanları boş şeylerle oyalamak, bunlar hakkında, küresel sistem hakkında düşünmemek için kültür, spor gibi faaliyetler düzenliyorlar.

dahası darvinizim, marksizm, niçeizm gibi fikir akımlarını, sözde köleleri arasında ayrılıklar çıkarmak, kölelerinin boş fikirlerle vakit öldürmesini sağlamak için ürettiklerini söylüyorlar.

sizlere darvinizm yalanını öğütlerken kendileri ise tanrı tarafından yaratıldıklarıını bozuk imanla da olsa kabul ediyorlar.

karşılarındaki en büyük engellerden biri olarak toprak sahiplerini görüyorlar. zira toprak sahibi olmak kendilerinden bağımsız olmak anlamına geleceği için özellikle toprak konusuna büyük önem vermişler. çeşitli komplolarla yasalar çıkartıp toprakları ele geçiremedikleri durumlarda çiftçi kredilerinde hilelere başvuruyorlar.

sanırım tüm bunlar yahudilerin firavun'un zulmü altında 100 yıl boyunca köle olarak yaşaması sonucu, karakterlerine yerleşen kölelik psikolojisinden kaynaklanıyor.

sonuç olarak, dünyadaki hemen her türlü melanette parmağı olduğunu söyleyen ve kendine aşırı güvenen, bununla birlikte kibirli, despot, yalancı, sahtekar, hain, zalim, çocuk katili ve cani olmaktan gurur duyan alçak ve sapık bir toplulukla karşı karşıyayız.
304 syf.
·3 günde·5/10 puan
Zararlı Yahudi topluluğu hakkında bilgi almak için güzel bir kitap. Fakat bu konuda daha derin, nokta atışlarla ve zamandan kazanılmak istenirse üstad Necip Fazıl Kısakürek'in kitaplarının okunmasını tavsiye ederim. Üstadın kitaplarından sonra bu kitaptan alınabilecek olan tek şey üç beş öğrenilmesi gereksiz isim. Siyonistlerin isimlerinden değil yapmaya çalıştıkları zararlardan korumalıyız Türk-İslam milletini.
Yahudi, yahudi olmayan her türlü plana karşıdır. Monarşi karşıtı olarak cumhuriyetçinin yanındadır, cumhuriyet karşıtı olarak sosyalistin yanındadır ve sosyalizm karşıtı olarak bolşevikler'in saflarındadır.
'Hürriyet, eşitlik, kardeşlik' sözcüklerini çok eski zamanlarda, halk kitleleri arasında ilk bağıranlar bizlerdik. Bu sözcükler o günlerden bu yana dünyanın her tarafında, bu yeme takılan bu papağanlar tarafından tekrar edildi. Ve bunlar sayesinde, önceki zamanlarda, halkın baskısına karşın çok iyi muhafaza edilmiş olan 'dünya refahı' ve 'gerçek bireysel özgürlük' fikirleri her tarafa taşındı. Yahudi olmayanların, sözüm ona zeki bireyleri ve bilginleri bu sözlerin içindeki gerçek anlamları çıkaramadılar, birbirleriyle olan ilişkilerindeki ve manaları arasındaki çelişkilere dikkat etmediler, doğada hiç bir şekilde eşitlik olmadığını, hiçbir şekilde özgürlük olamayacağını, doğanın bizzat kendisinin zekayı, karakteri ve yeteneği farklı yarattığını görmediler.
Yahudi olmayanların sanayisini tamamen çökertmek için,aralarında geliştirdiğimiz "lüks"ü spekülasyonun yardımına çağıracağız. Çünkü lükse olan hırslı talepleri,her şeylerini yutup bitirecektir.İşçi ücretlerini arttıracağız, ancak bu, işçilere hiçbir yarar sağlamayacak. Çünkü aynı zamanda, temel ihtiyaç maddelerinin fiyatlarını da arttıracağız ve bunun sebebinin tarım ve hayvancılıktaki gerileme olduğunu iddia edeceğiz.

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Siyon Liderlerinin Protokolleri
Baskı tarihi:
Aralık 2015
Sayfa sayısı:
304
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786054977505
Kitabın türü:
Çeviri:
Korkut Ata
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
İlgi Kültür Sanat Yayınları
3. Protokol " Yahudi olmayanların ölmesini istiyoruz."

6. Protokol “Yakında büyük servet havzaları haline gelecek olan tekeller kurmaya başlayacağız. Yahudi olmayanların büyük servetler bile bunlara dayanamayacak ve siyasi mahvoluşun ertesi günü devlet kredileri ile birlikte batıp gideceklerdir.

4. Protokol "bize karşı olan her şeyi ortadan kaldırmayı kendimize görev edineceğiz. Bu amaçla, krallığımızı kurmamıza çeşitli silahlarla karşı koyan herkesi merhametsizce katledeceğiz."

Bunları yazan ya bir cani, ya da bir çılgın. Ancak, bir cani ya da çılgın için olağanüstü bir başarı!... Eğer bu fikirlerin gerçekten tek bir beyinden çıktığını düşünürsek, yazarın ne bir cani, ne bir çılgın, fakat adanmışlık duygusu ve imanın önderlik ettiği bir beyin olduğu ortaya çıkıyor. Hayal olabilmesi için korkunç derecede gerçek, kurgu olması için son derece mükemmel.

10. Protokol Siyasette dış görünüş. Alçaklığın dehası. Coup d etat (Hükümet darbesi) nin vaadi. Evrensel oy kullanma hakkı. Kibirlilik. Mason liderler. Masonluğun yol gösterdiği dehalar. Gelenekler ve görevleri. Liberalizm zehri. Anayasa. Cumhuriyetler çağı. Başkanlar; Masonların kuklaları. Başkanların sorumlulukları. Masonluk; kanun yapıcı güç. Yeni Cumhuriyetçi Anayasa. Masonik Despotizme geçiş. Tüm dünyanın efendisinin ilan edileceği an. Hastalıklar aşılamak ve Masonluğun diğer hileleri.

"Dünyada Yahudi ırkından daha gizemli, daha ölümcül ve daha ilginç bir başka ırk daha yoktur."

- Yahudi Dr. Oscar Levy.

"Protokoller" 1905 yılında Rusya'da ortaya çıktığında, artık herkes, hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını biliyordu. Ve öyle de oldu.Tüm dünyada mutlak Yahudi hükümdarlığı amacı güden "Protokoller", beraberinde cinayetleri, sürgünleri, ihanetleri, tuzakları, yalanları ve kaçınılmaz olarak kan ve gözyaşını getirdi. "Protokoller"i kim kaleme aldı? Nerede ve ne zaman ilan edildi? Neden Rusya'da ortaya çıktı? Rus Devrimi'nin altında yatan gerçek, "Protokoller"mi? Sergius Nilus'un dediği gibi, Siyonizm'i temsil eden sembolik yılanın Kudüs'e dönmeden önce uğrayacağı son durak İstanbul mu?
"Esrarengiz" bir yolculuğa çıkmaya hazır olun!

Kitabı okuyanlar 13 okur

  • Murat
  • Çağrı
  • Erdem br
  • Nüvit Yurtbaşı
  • Serdar Leblebicioğlu
  • Boş verin
  • Semiha Özyurt
  • İbrahim yazıcı
  • Derin Millet
  • Tigin Özmen

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%30 (3)
9
%10 (1)
8
%10 (1)
7
%10 (1)
6
%20 (2)
5
%10 (1)
4
%0
3
%0
2
%0
1
%10 (1)