Sizin Hikayenizi Çaldım

0,0/10  (0 Oy) · 
2 okunma  · 
0 beğeni  · 
50 gösterim
Neden" ve "nasıllar çokça kafanızı kurcalıyorsa ve "ne garip ama gerçek" dediğiniz başka hayatların ruhundan kendinize pay çıkarmayı seviyorsanız bu kitap sizin.
Okurken yorulmayacaksınız...Çoğunuz bıyık altından güleceksiniz. Birçoğunuz "silkinme zamanınızın"geldiğine yemin edip kitap bittikten sonra, yeni bir nefesle hayata devametmenin çok zor olmadığına inanacaksınız.
Bıyığı olmayanlar üzülmesin! Siz de kahkaha atmayı öğreneceksiniz; hatta yanınıza bir arkadaşınızı alıp ona öğrendiğiniz hayat sevincini bulaştıracaksınız!
Buna hepimizin o kadar ihtiyacı var ki! Ve bu o kadar da yakınınızda ki! Birbirimizi anlamaya o kadar ihtiyacımız var ki...Kimi zaman, yazarlar bu yüzden vardır sanki! Size unuttuklarınızı hatırlatmakiçin... Onların öykülerinin kahramanı olmanız bu yüzden o kadar kolayolur! Çünkü tam hissettiğiniz gibidir yazdıkları, benimser, kolayca özdeşim kurarsınız.
Yazıdaki her kahraman sadece ve sadece sizsiniz. Ve öyküler sizin hayatınız! Dilekleriniz ve hayal kırıklıklarınız ne ise o var burada! Ve kimseninki sizinkinden farklı değil. İçlerinde hayallerini gerçekleştirenler var,"gerçekleştiremeyeceğine inandığı için" de yapamayanlar! Düşünmek, hayatı kucaklamak için kollarını açmaktır. Bedava kucak işte! Gelin sarılalım.
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2007
 • Sayfa Sayısı:
  198
 • ISBN:
  9789944820165
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü: