Soğuk Öpücük Bazen Ölüm Bile Ayıramaz

6,5/10  (6 Oy) · 
12 okunma  · 
3 beğeni  · 
835 gösterim
Güzel bir temmuz gününde, talihsiz bir kaza Danny'yi Wren'den ayırır. İlk büyük aşkını kaybetmenin acısına asla dayanamayacağını düşünen Wren için bunu kabullenmek çok zordur. Ailesindeki bütün kadınlar gibi birtakım gizli güçlere sahip olan ama bunları nasıl kullanacağını bilemeyen Wren, sevgilisini geri getirmek için sihir dünyasının kapılarını aralar. Ama geri gelen Danny sadece, Wren'in âşık olduğu delikanlının içi boş kabuğudur. Buz gibi dokunuşu ve atmayan kalbiyle, bir zamanların hayat dolu Danny'si değildir o artık.

Wren artık Danny'yi gizli tutmak, sonsuza dek bir ölüyle yaşamak zorundadır.

Bu sırada okuluna yeni gelen Gabriel onun sırrına ortak olur. Ama Wren kendini soktuğu bu durumdan yine kendi çıkmalıdır. Yapmak zorunda oldukları ona tekrar büyük bir acı yaşatacak olsa da...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  200
 • ISBN:
  9786050905137
 • Orijinal Adı:
  Cold Kiss
 • Çeviri:
  Berna Kabacaoğlu
 • Yayınevi:
  DEX
 • Kitabın Türü:

Okunacak çok daha güzel kitaplar var diyorum. Konusu tutmak için yazılmış gibi duruyor, üstünde pek düşünülmemiş sanki ama başarılı da olunamamış ki çok tutmuş bir kitap değil. Ben 191 sayfa olmasına rağmen 4 günden daha fazla sürede bitirdim yani çok sıktı.

Şule ALTAN 
05 Eki 2014 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Sizi fazla sıkmayacak , paranormal bir kitap.Yazarın olayları abartılacak derecede , sıradanmış gibi ele aldığını belirtmeliyim!

Kitaptan 2 Alıntı

Gözde Akyol 
07 Eki 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

... Şunu anladım ki aşk kolay kolay bozulmaz ama insanlar bozulur.

Soğuk Öpücük, Amy GarveySoğuk Öpücük, Amy Garvey
didem güler 
06 Mar 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Yalnızca bekledi.... ve sanırım benim aşk tanımım da buydu. Birbirini özgür bırakmak ve atılacak her adımın yan yana olmasının gerekmediğini bilmek. Almaktan çok vermek. Beklemek güvenmek.

Soğuk Öpücük, Amy Garvey (Sayfa 191)Soğuk Öpücük, Amy Garvey (Sayfa 191)