Son Şans'taki Evim Last Chance Serisi 2

7,5/10  (4 Oy) · 
7 okunma  · 
1 beğeni  · 
639 gösterim
Sevgili okuyucu,

Ne olduğuna inanamazsınız. Oğlum Tulane yuvasına geri döndü! Tulanei hatırladınız değil mi? Son Şansın küçük sınırlarını aşmış ve o kocaman dünyada kendi şansını ve sonunda şöhreti bulmak için çabalamıştı ve bunun için onunla ne kadar gurur duysam azdır. Şimdi yeniden kasabaya geldi ama daha da iyisi, yanında genç bir hanımefendi de getirdi.

Tulanein yarış arabasına sponsorluk yapan firmanın halkla ilişkilerinden sorumlu olan Sarah, dünya tatlısı bir kız. Sanırım işi de Tulanei beladan uzak tutmak. Bahse varım ki kilise hanımları, Sarah ile kasabanın rahibi Ellisin arasını yapmak için sabırsızlanıyordur ama bana kalırsa Sarahnın istediği şeyler biraz daha farklı. Sanki cici kızı oynamaktan bıkmış ve birkaç kuralı çiğnemeye hazırlanıyor gibi ve kuralları çiğnemekte Tulanein üstüne kimseyi tanımam.

Baksanıza, lafa dalıp müşterilerimi unutuverdim. İşime geri dönsem iyi olacak ama siz arada bir uğramayı unutmayın. Kes Kıvırda her zaman ihtiyaç duyduğunuz bakımı, lezzetli kahveyi ve kasabanın en iyi dedikodusunu bulabilirsiniz.

Yorumlar:

"Esprili, dokunaklı ve kesinlikle çok samimi... Bu hikâyenin gümbür gümbür çarpan bir kalbi var!"
(JoAnn Ross, New York Times Bestseller Yazarı)
"Tatlı bir birleşim... Rhodes Kardeşleri anlatan bu romanlar size en samimi haliyle Güney misafirperverliğini verecek."
(Library Journal)
"Hope Ramsay, birbirine sevgi ve dostluk ile bağlanmış bir kasabanın tatlı ve muzır hikâyesini anlatmış."
(Lisa Dale, Simple Wishes kitabının yazarı)

Yazar Hakkında:

Ramsay, New Yorkda doğdu ve Long Islandın kuzey kıyısında büyüdü. Annesi her yaz onu teyzesi Annie ile Güney Carolinaya, akrabalarının yanına gönderirdi. Burada yaşayan amcaları ve halaları, bir düzine kadar kuzeni Son Şans kitaplarını yazarken ona esin kaynağı oldu. Buffalo Üniversitesinde Politik Bilimler okudu ve kongre yardımcılığı, resepsiyon görevlisi ve halkla ilişkiler danışmanı gibi çesitli görevlerde bulundu. Kitaplarındaki tüm erkek karakterlere esin kaynağı olan Georgialı şanslı bir adamla evlendi. Fairfax, Virginiada iki yetişkin çocuğu ve sürekli ilgi bekleyen kedileriyle yaşayan yazarı, her akşamüstü otuz beş yıllık gitarıyla verandada şarkı söylerken görebilirsiniz
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2014
 • Sayfa Sayısı:
  331
 • ISBN:
  9786058526846
 • Orijinal Adı:
  Home At Last Chance
 • Çeviri:
  Sara Rina Eskenazi
 • Yayınevi:
  Eksik Parça Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
12 Ara 2015 · Kitabı okudu · 6 günde · 8/10 puan

Serinin ilk kitabını sevmemiştim ama arada başladığım diğer kitaplar beni sarmayıp bu da elimin altında olunca hasbel kader başlamış oldum. Ama iyi ki başlamışım bu daha hoş, daha keyifli bir kitaptı. Aiile aynı aile, ortam aynı ortam olsa da daha az din pompalaması, daha normal insanlar bu kitabı daha okunası hale getirdi.