Sonsuz Sevgilerimle Bridgertons Serisi 5

7,6/10  (14 Oy) · 
64 okunma  · 
12 beğeni  · 
566 gösterim
Çok Sevgili Bayan Bridgerton,

Uzun süredir yazışıyoruz ve henüz resmi şekilde tanışmış değiliz. Sizi tanıyor gibi hissediyorum. Umarım siz de benim gibi hissediyorsunuzdur. Münasebetsizlik ediyorsam beni bağışlayın fakat sizi Romney Malikânesi`ni ziyaret etmeniz için davet etmek istiyorum. Umarım, belli bir zaman sonra da birbirimize uyduğumuza karar veririz ve benim eşim olmayı kabul edersiniz.
Sör Phillip Crane

Sör Phillip, Eloise Bridgerton`ın evde kaldığını biliyordu ve evlilik teklifini kabul edecek kadar sıradan ,daha da önemlisi çaresiz olduğunu düşünmüştü. Ve fena halde yanılıyordu. Bu güzel kadın kapısında belirip nefes almadan konuşmaya başladığında tek istediği onu öpmekti.

Bu Sör Phillip denen adam onun çıldırdığını mı sanıyordu? Eloise Bridgerton daha önce karşılaşmadığı bir adamla evlenemezdi! Ancak tekrar düşündü... ve merak etmeye başladı... Öyle ki gecenin bir yarısı bir araba kiralayıp hayalindeki kusursuz erkeğe gidecek kadar. Ve fena halde yanıldı. Hayalindeki adam bu kadar sevimsiz ve kaba değildi. Elbette Phillip yakışıklıydı ama Londra`daki centilmenlerden farklı olarak iri yarı, sert ve bakımsızdı aynı zamanda. Ne var ki gülümsediğinde... ve onu öptüğünde... kendinden geçiyor ve düşünmeden edemiyordu: Phillip gerçekten onun için mükemmel erkek olabilir miydi?
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2011
 • Sayfa Sayısı:
  356
 • ISBN:
  9789944824613
 • Orijinal Adı:
  To Sir Philip With Love
 • Çeviri:
  Murat Sarlıcalı
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
şule uzundere 
26 Nis 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Tarihi romantik kitaplar türünde favori yazarım Judith Mcnaught’tır. Aynı türde yazan Julia Quinn’den okuduğum ikinci kitap Sonsuz Sevgilerimle oldu (Birincisi Cennet Gibi kitabıydı).

Kitapta mektuplaşmayla başlayan bir aşk hikâyesi anlatılıyor. Bu bana günümüzde sosyal medyadan tanışıp âşık olan çiftleri hatırlattı.

Ben kitabı çok sevdim ama kitapla ilgili yazabileceğim çok bir şey yok. Bu türü seven biri zaten alıp okuyacaktır. Eğer bu tarz kitapları seviyorsanız Julia Quinn’in kitaplarını tavsiye ederim. Ben şimdi yazarın bütün kitaplarını toplamaya çalışıyorum. Ayda birkaç tane okuyarak kendimi mutlu etmeyi düşünüyorum.

PINAR DEĞİRMENCİ 
11 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · 8/10 puan

Bridgerton serisi 5
Zeki kızımızin hikayesi
Eşini kaybeden bir adam bir gün bir mektup alır ve hayatı değişir.
En yakın arkadaşının evlenmesi hemde abisi ile evlenmesi yüzünden boşluğa duşen kızımız hiç beklemediği evlilik teklifini alınca hemen değerlendirmeye alır ve umutsuzca yola düşer
Kitapta en en sevdiğim taraf çocukların olmasıydı nasılda renk kattılar ama o öğretici lerinin onlara yaptığı eziyetler kalbimi yaraladi
Kitap iyiydi etkileyiciydi ama aşk konusunda sanki eksikti gibi:) tabi bana göre ama sevdim aile kavramı anlatımı harikaydı

fatma eren 
12 Oca 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Birbirleri için uygun olduklarını ve aşkı düşünmeyen iki kalp... Peki hiç ummadıkları bir an aşk gelirse ne olur?

Kitaptan 2 Alıntı

şule uzundere 
29 Mar 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Yeryüzünde erkeklerin hisleriyle alakalı konuşmadığını bilen tek bir kadın yok muydu? Hatta erkeklerin yarısının duyguları bile yoktu.

Sonsuz Sevgilerimle, Julia QuinnSonsuz Sevgilerimle, Julia Quinn
şule uzundere 
29 Mar 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Soru soran bir kadından kork çünkü asla doğru cevap veremezsin.

Sonsuz Sevgilerimle, Julia QuinnSonsuz Sevgilerimle, Julia Quinn