Sonsuza Kadar Eversea Serisi 2

6,9/10  (15 Oy) · 
39 okunma  · 
7 beğeni  · 
827 gösterim
"Jack ve Keri Ann'in hikâyesi devam ediyor…"

Nicholas Sparks'ın Not Defteri sayesinde Noah Calhoun ile tanıştınız. Jamie McGuire sizlere Travis Maddox'u sundu. Ve şimdi sıra Jack Eversea'de, ayaklarınızın yerden kesilmesine hazır olun…

"Boyd, bir kere daha sizi büyülüyor."
- A Bookish Escape-

"Kayıpların, kalp kırıklığının ve aşkta ikinci şansın etkileyici hikâyesi."
-Tome Tender Book Blog

"Acının, öfkenin ve saf aşkın enfes karışımı."
-All Romance Reviews

"Kesinlikle 5 yıldızı hak ediyor."
-Sizzling Pages Reviews-

Hollywood yıldızı Jack Eversea, Carolina sahilindeki küçük kasabaya adım attığında, Keri Ann Butler'ın masum kalbine bir anda girmiş ve yedi ay sonra kasabadan ayrıldığında, geride kanayan bir yara bırakmıştı.

Jack en yakınındakiler tarafından ihanete uğramış, aldatılmış ve tehdit edilmişti ve neredeyse kariyerinden olacaktı. Aynı zamanda, belki de hayatındaki tek "gerçek" şeyin de parmakları arasından kayıp gitmesine izin verdiğinin farkındaydı. Ama elleri bağlıydı; bunun olmasını engelleyememişti… En azından şimdiye kadar.

Şimdi Jack geri döndü ve gerçek aşkının kalbini kazanmaya kararlı. Peki, ama Keri Ann'i, hem Jack'e hem de istediği her şeye, sonsuza kadar sahip olabileceğine inandırabilecek miydi?
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2015
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786055016319
 • Orijinal Adı:
  Forever, Jack
 • Çeviri:
  Filiz Tülek
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Ms Chemist 
01 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 17 günde

Serinin 2. ve Jack ile Keri'nin hikayesinin sonu. Açıkçası ilk kitabını daha çok sevmiştim. Gereksiz kötü olaylar ve karakterlerin zayıf olması okuma hızımı olumsuz etkiledi. Keri'nin sürekli düşünüp karar verememesi ya da verdiği kararların yerinde olmaması kitaptan soğutabilir sizi de. Yine de ilk kitabı okuyup sonunu kötü bırakmak istemiyorsanız ikinci kitabı da okuyup 'mutlu son'a ulaşabilirsiniz.