Sonsuzluğun Mesajı

8,6/10  (18 Oy) · 
82 okunma  · 
18 beğeni  · 
1.442 gösterim
İki Aborijin bebek... Doğumlarından kısa bir süer sonra beyaz insan tarfından annelerinin elinden alınırlar. İkizlerden bir tanesi Amerika'ya doğru uzanan ve her tür acıyı yaşadığı yolculukta, diğeri ise bir yetimhanede kendi köklerinden koparılmaya çalışırlar. Ancak bu iki minik sonsuzluk Ruhu, doğmadan önce kendi kararlarıyla seçmiş oldukları bu yaşam yolunda, Aborijin köklerine, öz doğallarına ve en sonunda da Sonsuzluğun Mesajı'na ulaşmayı başarırlar.
 • Baskı Tarihi:
  2006
 • Sayfa Sayısı:
  328
 • ISBN:
  9789756388112
 • Orijinal Adı:
  Message From Forever
 • Çeviri:
  Türkan Gezgin
 • Yayınevi:
  Klan Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Osman Çağrı Oğuz 
22 Ara 2015 · Kitabı okudu · 18 günde · Beğendi · 9/10 puan

Marlo Morgan'dan içinizdeki Aborjini ortaya çıkaracak bir kitap daha...Kitap hiç sıkmıyor, akıcı aynı zamanda yaşama dair görüşler ve yapılan tespitler kitabı mükemmel yapıyor. Önce yine Marlo Morgan'ın yazdığı "Bir Çift Yürek"i okursanız bu kitap daha etkili olur :)

ayhan tezcan 
05 Mar 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

1995 yılında Avustralya'ya gittiğimde sydney de bu yazarın bu kitabı ile ilgili protestolar vardı ,kısmen de olsa bu protestolarda bulundum, kısmen çünkü memur olduğum için açıkçası çekindim, kitabın filme çekilmesi için amerikada da protestolar olmuştu, hatta Türkiye ye döndüğümde kitabı bulamamıştım, seneler sonra istanbulda görev yaparken Hürriyet gazetesi yayınevinde bir arkadaşımın orijinal kitabını almıştım, daha sonra Türkçe olarak okudum, gerçek gibi , güzel bir kitap

Kitaptan 1 Alıntı

Osman Çağrı Oğuz 
17 Kas 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Kadın olanları kabul ediyordu, çünkü her şeyin, evrenin mükemmel amacı doğrultusunda gerçekleştiğini biliyordu. Yalnızca gelecek zaman içerisinde bir yerde tarih, her yerdeki yaşamın tümü için en iyi olanın dünyanın bu küçük parçasında kendisini göstermesine her nasılsa bir fırsat tanındığını kaydedecekti.

Sonsuzluğun Mesajı, Marlo Morgan (Sayfa 29)Sonsuzluğun Mesajı, Marlo Morgan (Sayfa 29)