Sonsuzluğun Sonuna Dek

6,9/10  (9 Oy) · 
12 okunma  · 
5 beğeni  · 
345 gösterim
Sonsuza dek seninim diyebilenler için

Mallory ile Rider, koruyucu aile yanında büyüyen, kötü insanların elinde hırpalanmış, aynı kaderi paylaşmış, birbirinin en büyük desteği olmuş iki küçük çocuk…
Mallory ile Rider, birbirini kaybetmişken aynı lisede buluşmuş, hayatları birkaç yıl ayrı düştükten sonra yeniden bir araya gelmiş iki genç…
Mallory ile Rider, sonsuz dostluklarının sonsuz aşka evrilişini tutkuyla yaşayan, zorlukları aşmak için yine el ele tutuşan iki büyük yürek…
Sonsuzluğun Sonuna Dek, arkadaşlığa ve aşka inancını kaybetmeyenler için.
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2017
 • Sayfa Sayısı:
  492
 • ISBN:
  The Problem with Forever
 • Orijinal Adı:
  9786050944044
 • Çeviri:
  Asena Çakmak Özdemir
 • Yayınevi:
  DEX
 • Kitabın Türü:
Özge Uzun 
18 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Kitabı bir iş günü olmasına rağmen on iki saat içinde bitirdim. Uzun zamandır okuduğum en sürükleyici kitaptı. Hatta patronuma yakalanmama dahi sebep oldu ki bu sadece yazara olan zaafımı arttırdı o kadar. Ama bunların hiç biri kitabı mükemmel yapmaya yetmiyor tabi.
https://expectokitabum.blogspot.com.tr/...jennifer-l.html#more

PINAR DEĞİRMENCİ 
08 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 7/10 puan

Hımm kitabı beğendim mi bilmiyorum
Garip bir kitaptı. Dram desem eh aşk desem eh arkadaşlık desem eh yani böyle toplama bir kitap olmuş. Kızı korumaya çalışan bir çocuk fakat kendi de bir o kadar korunmaya sevilmeye muhtaç. Ayrılıklarında kendilerinden başka kimseleri yok ve acı şekilde birbirinden kopuyorlar dört yıl sonra bir lisede karşılaşıyorlar. Sonrası ise karışık gibi
His olarak çok çok iyi verdi diyemem ama iyi sayılır kitap. Ama yazarın niye böyle bir kitap yazdığını anlamadım yani çok şey bekliyorsun kitaptan ama öylece elin boş kalıyorsun gibi bir his oluştu. Ama ne yazarsa okuyacağım bir yazar.

zeynep ozturk 
03 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 4 günde · 7/10 puan

Açıkçası beğendiğimi söyleyemem 500 sayfa fazla uzatılmış geldi.Kız travmasini uzun surede atlatamazken erkek bir anda karar verip değişmeye karar veriyor.Belkide 16 20 yas arası için daha sürükleyici gelebilir ,benim için fazla sıkıcıydı.

Yapmafatma 
03 Eyl 2017 · Kitabı yarım bıraktı · Beğendi · 3/10 puan

Açıkçası bu kitap beni hiç heyecanlandırmadi. Beklentim bayağı düştü okumayı bile bıraktım. Çok çocukça çok aptalca geldi. Benden geçmedi bu kitap tavsiye etmiyorum . Okumaya değmez bence oysa isterdim ki güzel olsun ama olmadı .

Quincy 
06 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 1/10 puan

Jennifer'ın bu kitabı yazma amacı neydi aşırı merak ediyorum. Bu nasıl bir konudur. Bu nasıl bir kitaptır. Kitabın 10 sayfasında bir kaç olay ya oldu ya olmadı. Saçma sapan bir konu ve kitaptı. Üzgünüm ama habire Mallory'nin aklından geçenleri ve ne düşündüğünü okumak zorunda değildim. Olay yoktu kitapta. Ve Jennifer kalemini o kadar bozmuş ki... Nerede o aşık olduğum yazar diyorum artık yakın zamanda çıkardığı kitapları okurken. Sen iyi bir yazarsın ama iyisin diye her kitabını da gözüm kapalı okuyacak değilim. Espri yeteneği olan bir yazarsın, tek bir espri bile yoktu. Lanetli kitabında da öyleydi. Bu kitabı okuyanlar, nasıl okuyabiliyolar aklım almıyor şu an. Zamanıma, harcadığım o kadar zamana acıyorum yine. Okumaya gerek yok, bana kattığı hiç bir şey olmadı. Heyecanlandırmadı, güldürmedi, duygulandırmadı. Tam tersine sıktı, içim bunaldı. Yeter artık dedim. Bu ne?
Jennifer böyle kitaplar yazmaya devam etmemeli artık. Bir insan neden kendini bu kadar düşürür. Sinirliyim. Çıkardığı kitaplara bakmam bile artık. Yorumlarda çok beğenilirse, eski haline dönerse belki okurum. Bir şans veririm. Ama bu kitap için güzel tek bir kelime bile edemiyorum. Saçma sapandı. Zamanımı harcadığıma değmedi. Okumayın. Ama yok ben okumak istiyorum, bir şans vereyim diyorsanız. Gidin, Hayatın Kıyısında, Sevdiğim tüm erkeklere, Güzelleştiğim o yaz'ı falan okuyun. Uzattıkça nasıl uzatılır konusunu görmek istiyorsanız, buyrun kolay gelsin.

mucdem 
29 Tem 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Yazarın tüm kitaplarını severek okuduğum halde bu kitap günlerdir elimde dolaştı durdu, hiç içimden gelmediği halde artık başlayayım okumaya dedim. İyi ki de dedim o isteksizlik okumaya başlamamla birlikte uçup gitti. O duygu yoğunluğu karakterlerin iç savaşı çaresizliği, aşkı ve birbirlerine olan ihtiyacı o kadar güzel aktarılmıştı ki içine girdiğim dünya, hiç bitmesin istedim. Mallory ile Rider, koruyucu aile yanında büyüyen, kötü insanların elinde hırpalanmış, aynı kaderi paylaşmış, birbirinin en büyük desteği olmuş iki küçük çocuk... Mallory ile Rider, birbirini kaybetmişken aynı lisede buluşmuş, hayatları birkaç yıl ayrı düştükten sonra yeniden bir araya gelmiş iki genç... Mallory ile Rider aşktan daha çok sevginin vücut bulmuş halini anlattı ban bence.. Mallory geçmişin gölgesi hep kabuslarında ve onlarla, yeni koruyucu ailesinin de desteğiyle tek başına savaşırken bir anda yeni başlayacağı okulda geçmişinden unutmadığı ve özlediği Rider ile karşılaşınca kendini tamamlanmış hissediyor.Başlarda sadece arkadaşlık ve ötesi gibi bir durum olsada ilişkilerine isim koyulmada Rider’in lafın dolandırmadan duygularının itirafı ile sonunda dedim. Çünkü o sırada Paige bayağı canımı sıkıyordu ve Rider’a da kızmadım desem yalan olur. Ama sonunda beklediğim hamle geldi. Kitapta her karakterin bir hayat hikayesi vardı. Jayden’in sonuna ama çok üzüldüm.Kitabı çok severek okudum. Hiç bitmesin istedim. Tavsiye edeceğim bir kitap.

Kitaptan 2 Alıntı

Evie 
29 Ağu 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Belki de...Belki de düzelmeyecekti.Rider hiçbir şey sonsuza dek sürmez demişti ama bazı şeyler, bazı yaralar çok derin olur ve hiçbir zaman geçmezdi.

Sonsuzluğun Sonuna Dek, Jennifer L. Armentrout (Dex Yayınevi)Sonsuzluğun Sonuna Dek, Jennifer L. Armentrout (Dex Yayınevi)
mucdem 
29 Tem 2017 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 9/10 puan

Rider gülümseyince sağdaki gamzesi ortaya çıkıverdi.”Kız arkadaşım olmak istiyorsun yani.”
Ağzımı açtım ve ardından gülmeye başladım. Böylesine ciddi bir konuşmanın ardından tuhaf olmuştu ama cümleyi söyleyişi çok tatlı ve şapşalcaydı.
Yanakları kızardı. “Bu kahkaha için ne düşünmeliyim bilemedim,” dedi. “Ama tınısını sevdim.”

Sonsuzluğun Sonuna Dek, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 307)Sonsuzluğun Sonuna Dek, Jennifer L. Armentrout (Sayfa 307)