Süleyman Operasyonu

5,0/10  (6 Oy) · 
17 okunma  · 
3 beğeni  · 
764 gösterim
Türkiye ile İsrail Savaşırsa Ne Olur?

MİT ve MOSSAD arasında geçen bir mücadelenin öyküsü.. Türkiye ile İsrail Savaşırsa Ne Olur? sorusuna cevap aradığı haber konusu ile hayatı allak bullak olan Süleyman, İsrailli kadın gazeteci sevgilisi, Deniz Kuvvetleri'nde astsubay olan babası, çalıştığı gazetedeki istenmeyen adam halleri arasında gidip gelen derin bir duygusal gerilim altındadır.

Masum bir şekilde haber sorusunun cevabını ararken, aslında dev bir istihbarat savaşının tam merkezinde olduğunu asla bilemez... MOSSAD, Süleyman Operasyonu ismini verdiği bir harekat sayesinde, Akdeniz'deki enerji yataklarıyla ilgili insiyatifi ele geçirmeyi ve MİT'e karşı üstünlük elde etmeyi ummaktadır... Oğluna sevgisini gösteremeyen bir babanın, İsrail'e bağlı kalmakla duygularını yaşamak arasında ezilen bir sevgilinin ve nefret dolu bir gazete genel yayın yönetmeninin tam ortasında umutları tükenmekte olan Süleyman, bu mengeneden nasıl kurtulacağını düşünmektedir. Süleyman Operasyonu başladığında ise dünya değişecektir...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2014
 • Sayfa Sayısı:
  172
 • ISBN:
  9789759964870
 • Yayınevi:
  Profil Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Vildan Eyüpoğlu 
24 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 4/10 puan

Aslında sadece iyiydi ! Diğer kitaplarını da okumuş biri olarak daha büyük şeyler beklediğimi itiraf edebilirim.Biraz hüsran yaşadım açıkcası .