Süper Hafıza 5000 Turuncu Kitap Beyninizi Renklendirin

9,0/10  (2 Oy) · 
1 okunma  · 
1 beğeni  · 
481 gösterim
İşleyen beyin ışıldar! Beyninizi parlatmak için harika beyin egzersizleri ve zeka soruları bu kitapta sizleri bekliyor. Siz de beyninizi çalıştırmak, hafızanızı yoklamak, dikkatinizi ölçmek için bu kitaptaki egzersizlerle kendinizi test edin.

Matematiksel ve düşünsel yeteneğinizi geliştirmek için hazırlanmış bu sorular, beyninizi tembellikten koruyarak daha iyi işlemesini ve pırıl pırıl bir zekaya sahip olmanızı sağlıyor. Çözemediğiniz sorular olursa üzülmeyin, tüm soruların çözümlü yanıtları yine bu kitapta sizleri bekliyor.

Akıl Oyunları ile beyin geliştirme yolculuğuna hazır mısınız? O halde vakit kaybetmeyin ve hemen süper beyin egzersizlerine geçin!
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2014
 • Sayfa Sayısı:
  256
 • ISBN:
  9786055880538
 • Yayınevi:
  Akis Kitap
 • Kitabın Türü:
Crossfire 
18 Tem 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

İçlerinde çok güzel sorular olmakta birlikte eksik bilgili veya tam anlaşılamayan cevaplardaki sorular da yer almakta. Süper hafıza serisinin diğer dört kitabını da okumanızı öneririm. Zihinsel yönden gelişmek isteyenlerden için iyi bir araç. Bu kitapta sadece zeka soruları yer alıyor. Diğerlerinde ise çeşitli alıştırmalar, hızlı okuma vs. türlerinde değişik şeyler var. Beynimizi daha güçlü kullanmak gerek, kapasitemiz genişken.