Takunyalı Führer

Ergün Poyraz

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
"Ülkemiz bu adamların elinde başı sonu belirsiz bir maceraya sürükleniyor."
"Gayrı meşru her yolla ülkenin değerlerini yok ediyorlar, terörün, çeteleşmenin rantını siyaset yoluyla paraya çeviriyorlar ve kendilerinin bu eylemlerini kamufle etmek için günahsız insanların evlerine gece yarıları baskınları düzenleyerek, sözde örgüt operasyonu maskesi ile gayrı meşru davranışlarını örtüyorlar ve sonra da dönüp; ' Ülkeyi çetelwçerden temizliyoruz. Temizeller operasyonu yapıyoruz' diyorlar. Ellerindeki kan, ellerindeki kir ve ellerindeki pisliğe bakmadan..."
Reklam
Camiyi Kiliseye Çeviren "AK" Parti
"Bina", "Zina" diyerek iktidar olan AKP'liler, Avrupa Birliği rüyaları uğruna TBMM'yi olağan üstü toplayarak Zina'yı suç olmaktan çıkarıyordu. Yaptıkları sadece bu kadar mı? Tabii ki değil! Allah'ın yolundan çıkıp AB'nin uyum yasalarına sığınan Tayyip başta olmak üzere bazı AKP'liler, kanunlarımızdan “ Camii" ifadesini de kaldırıyor ve yerine İbadethane" tanımlamasını getiriyorlardı. Siyasal dinciler, İnönü zamanında camilerin yıkıldığı propagandaları ile önlerine gelene lanetler yağdırıyorlardı. Ancak AKP döneminde Camiler, Kur'an kursları yıkılıyor ve daha acıklısı; bir caminin kiliseye çevrilme skandalına da imza atılıyordu. Ama, Siyasal dinciler, hala yüzsüzlüğü elden bırakmayarak "İnönü devrinde camiler yıkıldı" diye propaganda yapabiliyorlardı. Mardin'in Midyat ilçesine bağlı Bardakçı köyünde bulunan tek cami kiliseye çevriliyor, bu uğurda AB'den " aferin"in yanında para da alınıyordu.
Kur'an Kursuna Balyoz... Kiliseye Restore
Başbakanlığı döneminde ise cami yıkmakla kalmıyor, nerede Kilise varsa tamir ediyor veya yeniden kilise dikiyor, bu ülkenin insanlarına harcanması gereken gelirler cemaatleri olmayan boş binalara harcanıyordu. Taksim'e cami yapamayan Tayyip'in iktidarında daha ilginç bir olay gerçekleşiyor, çocukken gittiği Piyale Paşa Kur'an Kursu feryatlar içinde yıkılıyordu.
Tayyip'in hemşerisi ve aynı yolda yürüdüğü Şevki Yılmaz "iki ayaklı inekler neyle kandırılırsa biz de onları öyle kandıracağız" demiyor muydu...
Sayfa 518Kitabı okudu
"CIA"sal "İslam"cılık (Münafıklık)
İşte Tayyip dahil ülkemizdeki siyasal İslamcıların yol haritası-nın temelini bu görüşler oluşturuyordu. Siyasal İslamcıların kıblesi Mekke değil, ABD'de bulunan Beyaz Saray'dır.
Reklam
Tanrı iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki insanları kullanır. Yeryüzündeki kötü insanlar ise iradelerini hakim kılmak için Allah'ı kullanırlar....
100 öğeden 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.
Resim