Takvim Kızı - Şubat

5,8/10  (25 Oy) · 
37 okunma  · 
8 beğeni  · 
314 gösterim
Bir İlham Perisi! Hem de ben! Yani sert motorcu kız Mia Saunders, bu kez bir aylığına dünyanın en ünlü ressamlarından birinin İlham Perisi olmaya gidiyor.

Açıkçası bir takvim kızı olmayı kabul ederken Seattle'daki boş bir tuvalin önünde çıplak kalacağım aklımın ucundan bile geçmemişti. Ancak görünen o ki Ressam Alec Dubois'in fırçası kadar ikna yeteneği de oldukça güçlü.

Öte yandan güçlü olduğu yanların bunlarla sınırlı kalmayacağını da tahmin etmek zor değil. Sanırım şubat ayının kahramanı Bay Dubois'ten hayat ve aşk adına öğrendiklerim ömrümün sonuna dek aklımdan çıkmayacak.
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2016
 • Sayfa Sayısı:
  136
 • ISBN:
  9786051880563
 • Orijinal Adı:
  Calendar Girl - February
 • Çeviri:
  Esra Çetin
 • Yayınevi:
  Arkadya Bitter
 • Kitabın Türü:
Aslı 
30 Mar 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 6/10 puan

Her iki kitabın kapağıda çok zevkli. Hemen insanda okuma isteği uyandırıyor. Kitabın edebi anlamda bir değeri yok çerezlik denilen, bir gün içerisinde bitebilen kitaplardan. Açıkçası eğlenceli bir içeriği de yok. Fazlasıyla cinsellik içeriyor. Hatta kitabın temeli bu bile diyebilirim. Bu içerik rahatsız etmeyecekse okunabilir bir kitap.

Merve Akpınar 
 18 Mar 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Wes'ten sonra Alec'ten bu kadar etkileneceğimizi hiç sanmıyordum fakat yazar yine efsane bir karakter yaratmış. Bu fransız öyle seksi, öyle yetenekli, öyle içten ki aşık olmamak imkansız! Mia'nın işi gerçekten çok zor. Bunca harika adamla tanış ve yalnızca bir ay hakkın olsun. Her tanıştığı adamla kendini biraz daha keşfeden Mia'yı hala tanımıyorsanız acele edin kesinlikle çok seveceksiniz! :)

Not: Cinsel içerikli kitap okumayı sevmeyenler ve erişkin olmayanlar bu seriden uzak durmalı. Çok detaylı cinsellik içeriyor.

ibiaryu 
 16 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Kitabın en iyi yönü akıcı olması ve kafanızı dağıtacağınız bir konuya sahip olması. Kitap yetişkinlere yönelik buda demek oluyor ki +20 yine devrede fazla cesur mu bilemem belki yer yer peki son derece eğlenceli mi! Eh işte demekte fayda var.

Ceren Çetinkaya 
31 Mar 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 4/10 puan

İlk kitaptan sonra bu kitap hiç hoşuma gitmedi. Alec hoşlanabileceğim bir karakter değildi ve Mia'nın davranışları da saçmalıktı. Neyse ki yazar üçüncü kitapta bunu telafi etmiş yoksa seriyi bırakabilirdim :)

Hilal 
03 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

Eğer bir süre kafanızı dinlendirmek ve çerezlik bir şeyler okumak isterseniz, güzel bir kitap. Eğlenceli. Cinsel sahneler biraz fazla ve açık bir dille kullanılmış. Onun dışında güzel.

Şule ALTAN 
30 Haz 2017 · Kitabı okudu · 5/10 puan

İlk kitaba göre oldukça sönük kaldığını söyleyerek başlayabilirim.Alec karakterini başından sevmedim, Wes'ten sonra hiç sarmadı beni.Aslında karakter olarak başka bir kitapta ilginç olabilirdi, başka tür bir kitapta.Mia sorunlu olabilir, Alec Mia için fazla romantikti, Mia öyle bir kadın değil.5 puan verdim, 4 puan hakkıydı ama kötü olduğundan değil bu seriye verilebilecek maksimum puan 6 olduğundan.

Maggie 
06 May 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 5/10 puan

İlkine göre azıcık iyiydi. Alec, Wes'ten daha iyiydi fakat aşk hakkındaki düşünceleri fazla saçmaydı. Mia aynı dengesizlikte devam ediyor.

Pelin Sueda 
04 Şub 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

Yine ilk kitapta olduğu gibi severek okudum . Mia bu ay Fransız ressam Alec 'e eşlik edecek . Eğlenceli , akıcı , esprili , romantik bir kitap ve kapakları çok şirin . Mart ayını bekliyorum , bakalım yeni karakterimiz kim olacak ? :)

Kitaptan 1 Alıntı