Tatlı İntikam Veiled Seduction Serisi 2

8,2/10  (6 Oy) · 
11 okunma  · 
3 beğeni  · 
891 gösterim
Suç bilimcisi, Bayan Emma Wallingford, farkında olmadan kendini Lord Derick Aveline'in tehlikeli son görevinin içinde bulur. Derick, Emma'nın ilk aşkı olmasının yanı sıra, bir casustur. Ve intikam, her ne kadar tatlı olsa da, bu oyunda kimin du?şman kimin dost olduğunu anlamak o kadar da kolay değildir. "Okuyucuyu başlangıçtan itibaren yakalıyor. Snow'un zeki kadın kahramanı soruşturmalarla, adaletle ve adli tıpla ilgileniyor ve karşılaştığı her erkeği alt edebilecek bir yapıya sahip. Snow, kovalamacanın heyacanı içine aşkı da katarak, okuyucularda şaşkınlık yaratacak sonu heyecanla bekletiyor."
-RT Book Reviews-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2015
 • Sayfa Sayısı:
  440
 • ISBN:
  9786051730820
 • Orijinal Adı:
  Sweet Deception
 • Çeviri:
  Yeşim Öksüzoğlu
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Maggie 
11 May 2017 · Kitabı okudu · 8 günde · 10/10 puan

Öncelikle kitapta sevmediğim durumlardan başlayacağım:

İlki yazarın hikayeyi aşırı betimlemelere boğması. Maalesef o kısımlar cidden sıkıntıdan patlattı beni. Diğer kısım ise ne yazık ki yine çeviri hataları.

Fakat bu iki durum kitaptan zevk almamı engellemedi. Tatlı İntikam, Tatlı Düşman'a göre daha karanlık ve daha sırlarla dolu bir kitap. Yazar hem aşkı hem de gizemi çok güzel kurgulamış, biri diğerinin önüne geçmemiş.

Yazarın en sevdiğim yönü karakter kurgulaması. Derick-Emma'yı baya mıncırasım geldi *-*
Emma hakkında söylemek istediğim çok şey var ama spo durumu yüzünden kendime saklamak zorundayım. En fazla şunu söyleyebilirim ki Emma aslında acayip akıllı bir kadın ama kelimelerle olan ilişkisi çoooook şeker *-* .

Aveline, o karizmasıyla beni benden aldı. Zamanla Emma için hissetmeye başladığı romantik duyguların gelişimini okumak... Devamını getiremiyorum, okunup da şahit olunması gerekir bence.

Betimlemelere boğulsa da kitap sanki geçen seferkine göre daha az tekrara girmiş.

Normalde Epsilon'a bu kitabın çıkış süresi için kızmam gerekir ama kızmıyorum. Bu sefer yazara kızgınım. Bugüne kadar sadece 3 kitap yazmış. Ve şu an 2'si okundu bitti. Yeni bir kitap ne zaman yazar çok meçhul.

Yine de iyi ki bu yazarı tanıdım ben. Historical hasretine iyi bir ilaç oldu bu kitap.

http://belleninkutuphanesi.blogspot.com.tr/...afndan-okunmadg.html