Tavuk Suyuna Çorba - Sevgililerin Yüreğini Isıtacak Öyküler Aşk ve Romantizm Üzerine Esin Kaynağı Öyküler

7,3/10  (3 Oy) · 
18 okunma  · 
3 beğeni  · 
493 gösterim
"Romantizmi en iyi tanımladığını düşündüğüm söz "Eylem halindeki aşk"tır. Kitapta yer alan öykülerin, aşkın inanılmaz gücünü ustaca anlatığını göreceksiniz. Ayrıca kendi romantik hayatınızda 1001 çeşit yöntem bulmanız için esin kaynağı olacaktır."
 -Gregory J.P. Godek-

Romantik Olmanın 1001 Yolu kitabının yazarı

Romantizmin ne olduğunu bildiğinize inanıyorsanız bir kez daha düşünün...
İniş çıkışlarla, karşılıklarla ve belirsizliklerle dolu yaşantılarımızda sevgi bizleri mutluluğa götüren bir ışıktır ve yaşamayı değerli kılar. Tavuk Suyuna Çorba, Sevgililerin Yüreğini Isıtacak Öyküler sevginin büyülü gücünü, tutkusunu ve kendini adamasını yüreklerimizin derinlerinden vurgularken gerçek romantizmin yaşantımızdaki yerine dikkat çekiyor.

 Bu kitaptaki kadın ve erkeklerin anlattığı olağanüstü, insanın içine işleyen, dokunaklı ve esin kaynağı olacak öyküler sayesinde daha önceleri farkında bile olmadığınız romantizmi keşfedeceksiniz. Yalnızca yeni bir sevgilinin yaratabileceği tutkuyu ve heyecanı hissedecek, birlikte göğüs gereceğiniz yeni bir yaşamı birlikte büyütmek ve anlamak için çaba harcayacak, çok samimi bir arkadaşın vereceği rahatlığı ve yakınlığı hissedecek, eski bir ilişkinin de yeniden keşfedilebileceği ve yenilenebileceği umudunu yaşayacak ve bu konuda ilham alacak, güzel anları birlikte yaşamanın mutluluğunu tadacaksıınz.
 Tavuk Suyuna Çorba, Sevgililerin Yüreğini Isıtacak Öyküler, sevginizi göstermenin en güzel yoludur. Bu yeni tanıdığınız özel biriyle paylaşacağınız güzel bir sevginin başlangıcı, yeni evli bir çifte armağanınız ya da eşinizle birlikte, ilişkinizdeki romantizmi yeniden keşfetmeniz için bir araç olabilir.

 Bu son derece keyifli kitap, aşkın büyüsüne inanan bütün insanlar tarafından okunmalı. Güzelbir dille, etkileyici bir biçimde anlatılan; bazen sizi güldürecek, bazen de ağlatacak öyküler sayesinde romantizmin anlamı yepyeni bir boyut kazanacak.
 (Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  2004
 • Sayfa Sayısı:
  390
 • ISBN:
  9789753001045
 • Orijinal Adı:
  Chicken Soup For The Romantic Soul
 • Çeviri:
  Ferhan Köroğlu
 • Yayınevi:
  HYB Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
şule uzundere 
11 Eki 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Öykü edebiyatta çok sevdiğim bir tür değil. Buna rağmen Tavuk Suyuna Çorba serisini sevmiştim. Hatta serinin bütün kitaplarını alacağım, hepsini okuyacağım, kütüphanemde duracaklar gibi düşüncelerim vardı ama gerçekleşmedi. Sanırım yaşın ilerlemesiyle beraber bu seriye olan ilgim de azaldı ama yine de evde birkaç tanesi olması ve sıkıldıkça, aklına geldikçe birkaç sayfa okunması güzel olur.