The 100 - Eve Dönüş 3. Kitap

8,0/10  (85 Oy) · 
190 okunma  · 
69 beğeni  · 
1.582 gösterim
İnsanoğlu Eve Dönüyor
100 ekibi Dünya'ya inişlerinden haftalar sonra nihayet bir düzen kurmayı başarmıştır ama Kolonicileri taşıyan yeni iniş gemilerinin Dünya'ya gelmesiyle birlikte, hassas dengeler yavaş yavaş bozulmaya başlayacaktır.

Dünya'ya acil iniş yapan Koloniciler arasındaki GLASS yeni bir başlangıç umuduyla geldiği bu gezegende, hayallerindekinden çok farklı gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır. Yaralı Koloniciler için canla başla çalışan CLARKE'ın aklında tek bir şey vardır: Dünya'da bir yerde yaşama ihtimali olan anne ve babasını bulmak. Wells, Yardımcı Şansölye ve muhafızlarının gelişiyle sarsılan otoritesini korumaya çalışırken Bellamy geride bıraktığını sandığı suçuyla yüzleşmekle kaçıp gitmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. 100 ekibi ya Dünya'da buldukları özgürlükleri için mücadele edecek ya da sahip oldukları her şeyi ve sevdikleri herkesi kaybedecektir.
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2015
 • Sayfa Sayısı:
  328
 • ISBN:
  9789759998288
 • Orijinal Adı:
  Homecoming (The 100 #3)
 • Çeviri:
  Selen Ak
 • Yayınevi:
  GO! Kitap
 • Kitabın Türü:
Deniz Ateştürk 
15 Nis 2017 · Kitabı okudu · 8 günde · Beğendi · 8/10 puan

Kesinlikle 3 kitap arasında en beğendim kitap. En zevkle okuduğum kitap. Benim gözümde serinin ilk iki kitabına göre farkla daha güzel. Spoiler vermek gibi olmasın kitabın sonlarına doğru yaşanan olaylar ve ölen karakter beni baya üzdü gerçeği.. 8/10 "Kalp acısı böyle bir şeydi. Hiçbir zaman silemezdiniz. Hep beraberinizde taşırdınız." "Dünyayı böyle düşünmemişti. Uğrunda ölmeye değecek bir şey değildi burası. "
" Birini kaybetmenin en kötü yanı buydu : Normalde onunla paylaşacağınız tüm duyguları ve düşünceleri saklayacak bir yer bulmak."