Giriş Yap

The Baller

Bazen bazı şeylere doğru olduklarını bildiğimiz için değil, yalanları kabul etmesi daha kolay olduğu için inanıyorduk.
Oyuncu, Vi KeelandSayfa 154
Reklam
304 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Sıkılmadan okunabilen son derece akıcı üslubuyla yine bir Vi Keeland romanı. Bir günde okuyup bitirebileceginiz çerezlik bir kitap diyebiliriz.Kitap her türlü duyguyu yaşatıyor Delilah ve Brody e bayıldım. Çok tatlılardı.Willow a sinir oldum. Brody e yapıştı. Bırak da Delilah la mutlu olsun nsksksjsksk. Kitap da yazarin diger kitaplari gibi mutlu sonla bitiyor. Korkmadan okuyabilirsiniz. :)
Oyuncu
7.2/10 · 336 okunma
304 syf.
·
3 günde
·
8/10 puan
Erkek karakterimizin ünlü bir futbol oyuncusu ve kadın karakterimizin ise bir spor muhabiri olduğu bir kitap okuyoruz. İkisinin de geçmişte yaşadığı ilişkiler pek parlak değil ve biri kendini ciddi ilişkilere tamamen kapatırken diğeri ise çok kontrolcü bir şekilde yaşıyor. Konumuz kısaca böyle. Normalden farklı olarak bir sporcu-muhabir ilişkisi okumak farklı bir deneyimdi. Yazardan okuduğum üçüncü kitap oldu. Yine her zamanki gibi klişe ama güzel yazılmış, akıcı bir kitaptı. Açıkçası yazarın okuduğum en az sevdiğim kitabı oldu. Olaylar fazla uzatılmıştı. Erkek karakterimizin eski sevgilisi kitapta bize katılıyor ve onun ağzından bölümler de okuyoruz. Yıllar sonra onu ilk kez görüyor ve kendi içinde verdiği savaşı da okuyoruz. Kitap neredeyse aşk üçgenine kayacaktı. Bazı olaylar o kadar gereksiz uzatıldı ki konu erkek karakterdeyken bir anda kadın karaktere dönüverdi. Yani resmen olay yaratmak için ve yazılmak için yazılmış gibiydi o kısımlar. Gereksiz gösteriler, meydan okumalar. Olayların gidişatı iyi ilerliyordu aslında ama bu kısımlar gerçekten zorlama gibiydi bana göre. Yine de keyif alarak okudum, çerezlik bir kitaptı. Yazarın Patron kitabı hâlâ favorim ve okumaya başlayacaksanız ilk onu okumanızı öneririm.
Oyuncu
7.2/10 · 336 okunma
"Son yedi yıldır huzuru arıyordum. Huzurun karmaşa ya da korku olmayan bir yer olduğunu düşünmüştüm. İniş çıkışların olmadığı ve mutluluğun merkezinde sakinliğin yattığı bir yer olduğunu. Fakat o anda huzurun bir şeylerden kaçmakla elde edilmediğini fark ettim en sonunda. Hayatı etrafınızdaki onca kaosla yaşamayı tercih etmekle ve tüm onların ortasında yüreğinizde sükûneti bulmakla ilgiliydi."
Oyuncu, Vi KeelandYabancı yayınları
Reklam
"Sanırım temel şeylerden mahrum kaldığımızda hayattaki en basit şeylere bile minnet ediyorduk."
Oyuncu, Vi KeelandSayfa 190 - Yabancı yayınları
Reklam
2
17
161 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42