Giriş Yap

The Baller

7.210 üzerinden
154 Puan · 42 İnceleme
304 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Vi Keeland kitaplarını okumaya yeni başladım. Bu da okuduğum ikinci kitaptı. Kitaplar kendi türü içinde gayet başarılı bence ve +18 içerik olsa bile tamamen ondan ibaret değil. 1-2 günde bitecek reading slumpa iyi gelecek kitaplar. Duyduğum kadarıyla da hepsi iyi sonla bitiyor bu güzel. Ama... merak ediyorum her kitabında bir eski sevgili vakası olmak zorunda mı? Okurken bu biraz beni rahatsız ediyor çünkü eski sevgili olsalar bile kötü ilişkiler değiller bunlar. Belki farklı koşullar olsaydı hâlâ eski sevgilileri ile olurlardı. Umuyorum ki Vi Keeland'dan içinde eski sevgilisi vakası olmayan bir kitap okuyabilirim. Oyuncu biraz daha yüzeysel kalmıştı bence. Dediğim gibi kitaplar full +18 değil ama aralarındaki bağı son sayfalara kadar çok hissedemedik. İlk okuduğum kitap Patron'du ve bu konuda bir tık daha iyiydi diyebilirim.
Oyuncu
Oyuncu
7.2/10 · 336 okunma
1 yorumun tümünü gör
Reklam
304 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Herkese Merhaba.... Bu gün sizlere Oyuncu kitabı ile geldim. Vi Keeland yazdığı her kitabı okumaya çalıştığım, kalemine ve kurgusuna hayran olduğum bir yazar. Bu kitabında da beklentimi fazlasıyla karşıladı. Akıcılığı ile bitirmeden elimden bırakmamın mümkün olmadığı bu şahane aşk romanı bütün yetişkin okurlara tavsiyemdir. Gelelim konusuna; "Delilah profesyonel bir spor muhabiri olarak ilk röportajını yapmaya hazırdır. Bunun için maçtan sonra New York Steel takımının soyunma odasına gittiğinde ne kadar gergin olsa da kendinden emindir. Taa ki sıra Brody Easton'a geldiğinde adam karşısında belindeki havluyu bilerek düşürüp çıplak kalana kadar. Kamera açısında olmadığına güvenerek bunu yapan Brody Delilah'ı şoka uğratır. Yine de işini hakkıyla yapan Delilah adamın ukalalığından nefret etmiştir. Brody ise o röpartajdan sonra ısrarla Delilah'ın peşinden koşmaya devam eder. Romantik bir kadın olan Delilah ise sadece cinsellikle sınırlandırılmış bir ilişki istemediği ve bu tip adamlardan uzak durmaya kararlı olduğu için onu ısrarla reddeder. Şimdi neler olacak? Delilah Brody'e karşı gardını indirecek mi? İkisinin de geçmişinde yaşanan olaylar karşılarına çıkmaya başladığında neler yaşanacak? Aşk her şeyin üstesinden gelebilir mi? Öğrenmek isteyenlere keyifli okumalar dilerim."
Oyuncu
7.2/10 · 336 okunma
304 syf.
·
Puan vermedi
Ay ay ay çok tatlı bir Vı Keeland kitabı ile daha sizlerleyim. Kadın gerçekten bu tarzda kalemini konuşturuyor ya ne diyebilirim ki. Yazarın keyif alarak okuduğum kitaplarından biri oldu. Bir Amerikan futbolu oyuncusu ve Spor muhabirinin keyifli ilişkisi.. İki karakter de öyle fenalardı ki anlatamam. Ama edepsizlik Brody ve Delilah ikilisine çok yakışıyor. Az çok hikayeleri tahmin edilecek cinsten. Bir röportaj ve iki ateşli yetişkin.. Ayrıntı vermeme gerek yok bence çünkü zaten klişe yerleri mevcut. Ve yazar bu kliseyi müthiş güzel işlemiş. Kitapta farklı bulduğum ve en beğendiğim kısım ciftimizin birbirlerini tanımak için klişe sorular yerine hep saçma sorular ile birbirlerini keşfetmeleriydi. Ben çok severek okudum ama tabi ki her yabancı yazar da olduğu gibi yazarın kitaplarına bol bol yetişkin içerikler hakim. Okumak isteyenlerin bunu göz önünde bulundurarak okumaları gerekiyor. Yeni yorumlarda görüşmek dileğiyle.
Oyuncu
7.2/10 · 336 okunma
304 syf.
·
7 günde
·
3/10 puan
Evet kadın bir spor muhabiri olduğunuzu düşünün ve maçtan sonra soyunma odasına gidip oyuncularla röportaj yapcaksiniz. Çok meşhur bir oyuncuya sıra gelince adam birden belindeki havluyu bilerek düşürüyor ve çırılçıplak kalıyor,yüzünüze bakıp gevşek gevşek gülerek size bakıyor. Siz de vay canına diye düşünüyorsunuz ve etkileniyosunuz. Ve adam her fırsatta cinsel içerikli imalarda bulunuyor hatta ima değil direkt söylüyor ve siz de Aman Tanrım deyip adama aşık oluyorsunuz. THE END. Evet kitap bu. Ama adı üstünde KİTAP! Gerçek hayatta böyle bir şey olmayacağı bariz olan bir kitap. Gerçekte böyle bir şey olsa adamı şikayet etmeniz gerekir. Çünkü bu bildiğin teşhircilik. Delilah teşhirci seviyor demekki ahashahhah =D Ve kitapta adamı öyle masum göstermeye çalışıyorlar ki güldüm. Brody ve Delilah arasındaki aşk ne ara başladı ne ara derinleşti hiç belli değil yani tamam ben her şey romantik ve şiirsel olsun demiyorum ama yeni tanıdığınız adam size seni becermek istiyorum dediğinde de aşık olmazsınız herhalde. Hele Willow sahneleri.. Bi sus be, diye geçtim sayfalari. Sayfa sayısı fazla olsun diye yazılmış bir karakter yani boş. İşleri karmaşıklaştırmak icin. Ama pehh yani! Off çok sığ bir kitaptı. Son sayfaları atlayarak okudum. Cidden. Çünkü tahammül edemedim. Ve hiç sevmedim. 3 puanı reading slumptan kurtaracak bir kitap olduğu için verdim. Yani sizi kurtarır muhtemelen. Ama beni reading slumpa soktu. Bu ne yaman çelişki.HELP!!
Oyuncu
7.2/10 · 336 okunma
Reklam
Reklam
2
5
41 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42