Tüm Zamanların En Güzel Aşk Hikayesi

7,5/10  (2 Oy) · 
5 okunma  · 
1 beğeni  · 
712 gösterim
Yaşamak İstediğiniz Aşk Belki de Yanı Başınızdadır...

..Her şey kediler, cin ve erkekler tarafından neredeyse mahvoluyordu.
Fran'in o gün otuzuncu yaş günüdür ve her şey yolunda gitmektedir. Yakışıklı ve yetenekli erkek arkadaşı cebinde bir yüzükle onu Ritz'e götürecektir. Ama bir şeyler ters gitmeye başlar. Hem de hiç ummadığı kadar ters... Ve gecenin sonunda Fran kendini yatağının içinde, bir elinde ucuz bir brendi şişesi diğer elinde de Michael'ın eski bir çorabına sarınmış ağlarken bulur.

Hayatının neden birden tepetaklak olduğunu anlamaya çalışan Fran, garip bir planla karşı karşıya kalır. Bir tacizci gibi davranacak, Nellie adındaki bir yabancıyı gizlice izleyecek ve her gece cin içmeyi engellemek için o çok sevdiği Cin Perşembelerini iptal edecektir. Ama Fran'in arkadaşlarının daha iyi bir planı vardır. Ve daha eğlenceli görünmektedir.

Kim bilir belki de bu plan hayatının aşkını bulmasını sağlayacaktır. Sonunda arkadaşlarının teklifini kabul eder. İşte tüm zamanların en büyük aşk hikâyesi böyle başlar...
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9789752116344
 • Orijinal Adı:
  The Greatest Love Story Of All Time
 • Çeviri:
  Eda Aksan
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Asiye Yıldız 
15 Mar 18:46 · Kitabı okudu · 4 günde · Puan vermedi

Romantik bir hikaye. Aşık olan insanın ruh halini çok güzel anlatmış. Arkadaşlık, dostluk, aşk yanılgısı, gerçek aşk anlatılmış. Beğenerek okudum. Süpriz sona ise bayıldım.

Elif Öksüz 
16 Eki 2013 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Eğlenceli bir roman ama çevirisi o kadar kötü ki, romana yabancılaşıyorsunuz. Çeviri yaparken dümdüz İngilizce'den çevrilmiş ve dolayısıyla Türkçe'de karşılaşmadığımız bazı kullanımlar var. Bir de bağlaç olan de ve da'lara da hiç özen gösterilmemiş, hepsi bitişik yazılmış. Yani son kez editörün elinden geçerken de belli ki hiç özenilmemiş. Çok klasik bir şekilde sonlansa da, sonunda gözleriniz dolabilir.