Tutku Çemberi The Risande Family Serisi 1

5,4/10  (5 Oy) · 
10 okunma  · 
1 beğeni  · 
867 gösterim
O her kadının hayaliydi… Esmer, yakışıklı ve 'Tutkulu' lakabına sahip Lord Brand Risande, baştan çıkarıcılığın vücut bulmuş haliydi.

Ama savaş alanı ve yatak odasındaki hünerinin altında çok acı bir sır vardı: kalbini mühürleyen ihanet. Herkese korku salan bu şövalye, savaşta kazandığı toprakların başına geçmek üzere yola çıktığında en heybetli düşmanıyla karşı karşıya geleceğinin farkında bile değildi.

…Fakat yalnızca bir kadının kaderiydi. Leydi Brynnafar Dumont halkını korumak için her şeyi yapmaya kararlıydı… Buna babasını yenen vahşiyi baştan çıkarmak da dahil. Soğukkanlı bir canavar beklerken, onun yüzüne bile bakmayan son derece çekici bir erkekle karşılaşacaktı. Tüm masumiyetine rağmen, mücadeleye değecek tek savaşta Lord Brand'i yenmek için tüm cazibesini kullanmak zorundaydı…
Aşk savaşında…
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2014
 • Sayfa Sayısı:
  365
 • ISBN:
  9789944828987
 • Orijinal Adı:
  Lord of Desire
 • Çeviri:
  Nergis Karababa
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
11 May 23:30 · Kitabı okudu · 6 günde · 2/10 puan

kitabı karakterler hariç hiç beğenmedim.

Cümleler çok çok basit bir şekilde çevrilmiş veya yazar bu şekilde yazınca böyle bir çeviri ortaya çıkmış. Olayın kurgusu da çok fazla basitti, aşırı betimlemeler vardı özellikle karakterlerin giymiş oldukları kıyafetler anlatıla anlatıla bitmedi diyebilirim.

Karakterlerden ise Brand'a bir türlü ısınamadım, her ne kadar eski sevgilisini unuttuğunu söylese de kitapta onu sayıklamaktan kendini alamadı yani biraz kaypak bir karakterle karşılaştım.

Onun haricinde William, Dante ve Branna karakterlerini sevdim, onlarda beni rahatsız eden herhangi bir şey yoktu.

Olur da yayın evi serinin devamını veya yazarın başka kitabını çıkarırsa yazara ikinci bir şans verebilirim çünkü bu kitap yazarlık hayatına başladığı ilk kitapmış.