Tutku Oyunları Georgian Serisi 2

8,0/10  (11 Oy) · 
30 okunma  · 
5 beğeni  · 
1.146 gösterim
Oyunlar her zaman masum olmayabilir. Ve işin içine tutku girince tüm kurallar değişir… Doyumsuz arzularıyla nam salmış ünlü korsan Christopher, hapisten çıkarak yeniden özgürlüğüne kavuşur. Ama bu özgürlüğün bir bedeli vardır: En az kendisi kadar zalim bir kadını baştan çıkarıp onu tutku dolu bir oyuna çekmesi gerekmektedir.

Masumiyetten çok uzak olan Leydi Maria, Christopher'ın daima bir adım önündedir. Yine de bu durum çekici bakışlardan, ateşli öpücüklerden ya da genç adamın cazibesinden zevk almadığı anlamına gelmemektedir. Asla duygularıyla hareket etmeyen Maria, hayatının aşkını bulup kendini ona teslim etmeyi aklının ucundan bile geçirmiyordur… Ta ki iki tarafın da birbirini kandırdığı bu tutku oyununa kadar.

"Day seksi entrikaları karakterler arasındaki kimyayla birleştirip oldukça duygusal, tutkulu bir roman ortaya çıkarmış."
-Booklist-

"Day merak uyandıran entrikalarla okurları heyecanlandırmakla kalmıyor, onları güçlü bir hikâyeyle sarmalayıp kendine tutsak ediyor."
-Romantic Times Book Reviews-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2014
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9786053433507
 • Orijinal Adı:
  Passion for the Game
 • Çeviri:
  Müge Kocaman Özçelik
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
13 May 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Kadını artık çözdüm sanırım. Nasıl yazdığını neleri önemsediiğni
Yazarın ismini vermeden okusam hemen tanırım neyse
Kitapta John ve kara dul hikayesini beğendim ama Amelia ile Colin hikayesine aşık oldum minik dokunaklı bir hikaye içinde hikaye olmuş. Naifti ikisi daha sevecendi yani ama John tahmin edildiği üzere tutku yüklü bir adamdı ve istediğini alan karekterlere önem veriyor yazarımız . Kitap hoştu akıcıydı ve benim bu başladığım şeyi bitirme arzusu ile tüm seri bitecek sanırım :)