Hayatböylebirşeydeğilmi?

Tuzlu Kahve

Geveze (Jozi Zalma)

Tuzlu Kahve Gönderileri

Tuzlu Kahve kitaplarını, Tuzlu Kahve sözleri ve alıntılarını, Tuzlu Kahve yazarlarını, Tuzlu Kahve yorumları ve incelemelerini 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
BEKLEMEK HER ZAMAN SABRETMEK DEĞİLDİR Nazik olmak için bir gülümseme beklemeyin Sevmek için sevilmeyi beklemeyin Bir arkadaşın değerini anlamak için yalnız kalmayı beklemeyin Çalışmaya başlamak için en iyi işi beklemeyin Biraz paylaşmak için çok olmasını beklemeyin Öğütleri hatırlamak için düşmeyi beklemeyin Duaya inanmak için acıları beklemeyin Yardım edebilmek için zamanınızın olmasını beklemeyin Özür dilemek için diğerini acı çekmesini beklemeyin ve de barışmak için ayrılığı beklemeyin...
Bir dahaki sefere sabahınız terslikler ile başladığında,çocuklarınız giyinmek istemediğinde, arabanın anahtarını bulamadığımızda, bütün trafik ışıklarına takıldığınızda,huzursuz olmayın,sinirlenmeyin. Allah'ın her an sizi gözetlediğini ve koruduğunu düşünün...Küçücük terslikler belki de Allah'ın sizi o anda koruması sebebiyle yaşanıyordur ve biz umarım küçük sıkıntılı anlarda bunun olası nedenlerini hatırlarız
Sayfa 20 - Mavi Ağaç
Reklam
Tek bir hayatınız var ve bir gün sona eriyor...Umarım her gününüzü değerlendirirsiniz.
Sayfa 14 - Mavi Ağaç
Tam bu sırada ameliyathanenin kapısının ağır ağır açıldı veteriner yüzünde bir gülümseme ile dışarı çıktı."Köpeğiniz iyileşecek" dedi.Çocuk insanın verirken aslında daha çok alabildiğini öğrendi.Vermek almaktan daha kutsaldı.
Sayfa 11 - Mavi Ağaç
"Bana biraz tuz getirir misiniz lütfen ?" dedi, "Kahveme koymak için..."Yan masalardan bile şaşkın yüzler delikanlıya baktı...Kahveye tuz!..
Mavi Ağaç
176 syf.
·
Puan vermedi
Eşine pek rastlamadigim nitelikte kısa hikayelerin yer aldığı bir kitap.Kitabin oluşma hikayesi de ilginç.Hikayeler kısa ama verdiği mesajlar çok büyük.Her kütüphanede on rafta yer almalı.
Tuzlu Kahve
Tuzlu KahveGeveze (Jozi Zalma) · Mavi Ağaç · 200699 okunma
Reklam
Geri14
47 öğeden 41 ile 47 arasındakiler gösteriliyor.