Üç Kader Tanrıçası

9,0/10  (7 Oy) · 
33 okunma  · 
7 beğeni  · 
622 gösterim
Yeni romanlarını sabırsızlıkla beklediğiniz Nora Roberts'ın baskısı biten kitaplarından Üç Kader Tanrıçası yeni kapağı ve boyutuyla yeniden raflarda!

En sevilen aşk ve gerilim romanı yazarlarından olan Nora Roberts'ın tüm kitapları, her zaman en çok satan kitaplar listelerinin baş konuğu oldu. Konu seçimindeki titizliği, yazarı ortalama aşk romanı yazarlarının çok üstünde bir konuma taşıyor. Yazdığı kitaplarla otuz beş milyondan fazla okuyucuya ulaşmış olan Nora Roberts, gün geçtikçe yeni okurlar kazanıyor.

Greenfield'ın Ailesi'nden üç kardeş -Rebecca, Malachi ve Gideon- Üç Kader Tanrıçası'ndan kendilerine ait olanı geri almak için açgözlü ve acımasız bir antikacının peşine düşer. Böylece hayatları egzotik bir striptizci, hastalık hastası bir mitoloji profesörü ve bir güvenlik uzmanının hayatıyla kesişir ve kaderleri değişir.

Avrupa'da başlayıp Amerika'da süren, aşkın egemen olduğu bir kovalamacanın öyküsünü anlatan Üç Kader Tanrıçası, bazen romantik, bazen heyecanlı ve sürprizlerle dolu, ama yine soluk soluğa okunacak bir Nora Roberts romanı!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2008
 • Sayfa Sayısı:
  552
 • ISBN:
  9789753315913
 • Orijinal Adı:
  Three Fates
 • Çeviri:
  Mine Atafırat
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Müzeyem Adem 
03 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Yazarın en sevdiğim kitaplarından biridir. Üç kardeşin maceralarının yanı sıra, her birinin de aşk hikayesi anlatılmış bu romanda. Diğer Nora Roberts kitaplarına göre burada olaylar daha hızlı ilerliyor, bu yüzden de sayfaları çabuk çeviriyorsunuz. Hatta zaman, zaman gülümseten bir anlatım da söz konusu. Hem kahramanların atışmalarından hem de hikayelerinden keyif alacağınızı düşünüyorum. Tabi eğer bu türü seviyorsanız. :)

Kitaptan 3 Alıntı

Nurhan Işkın 
12 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu sokaklardaki çeşitli renklere boyanmış evlerin kapılar ya daracık sokaklara ya da küçücük ön bahçelere açılıyordu.

Üç Kader Tanrıçası, Nora Roberts (Sayfa 215)Üç Kader Tanrıçası, Nora Roberts (Sayfa 215)
Nurhan Işkın 
12 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

"Bir kaç damla gözyaşı görünce siz erkekler neden hemen silah bırakıyorsunuz."

Üç Kader Tanrıçası, Nora Roberts (Sayfa 129)Üç Kader Tanrıçası, Nora Roberts (Sayfa 129)
Nurhan Işkın 
 12 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kendini güçlü hissediyordu. Güvenliydi. Hatta, kimseye belli etmese de, için için, büyük bir güç sahibi olduğunu düşünüyordu.

Üç Kader Tanrıçası, Nora Roberts (Sayfa 361)Üç Kader Tanrıçası, Nora Roberts (Sayfa 361)