UFO’lar ve Realitenin Doğası Bağlantı Kurmaya Hazırlanmak

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
1 beğeni  · 
229 gösterim
Ramtha bu kitapta UFO'lar ve gezegenimize gelen uzaylıların doğası ve amacı hakkında özgün bir mesaj vermekte; boş inançları, korkuyu, ayrılığı, insanların uzaylı ırklara karşı hissedebilecekleri aşağılık duygusunu ve tapma ihtiyacını yok et-mektedir. O, insanları neyin özgün kıldığını ve dikkatle plânlanmış büyük bir ge-leceğin bir parçası yaptığını belirtmekte ve onu boyutlararası zihin açısından tarif etmektedir.

Bu kitap, Ramtha'nın daha önce bu konuda verdiği mesajı yeni, sarsıcı ve kâhince bir mesajla, şu başlıklar altında tamamlamaktadır: 1. Dünya'daki Uzaylı Irklar, Bilinç ve Boyutlararası Zihin; 2. Büyük Donanma ve Işık Savaşı; 3. Bağlantı Kurmaya ve Geleceğe Hazırlanmak.

Ramtha, bu kitapta uygarlık olarak halen karşı karşıya bulunduğumuz Yerküre değişikliklerinden ve zorluklardan da söz etmekte ve Kadim Bilgelik Okulları tara-fından nesillerdir korunan gerçekleri, gizli kalan -ve tekâmülümüzü engellemiş olan- uzaylı ırkları ve insanlığı seven ve bizi partnerleri olarak gören uzaylı ırkları ifşa et-mektedir. Bu kritik değişim zamanlarında onların bize nasıl yardım ettiklerini ve mevcudiyetlerini şimdiden nasıl hissettirdiklerini açıklamaktadır. Onlarla bilinçli olarak nasıl bağlantı kurabileceğimizi ve bunun için gerekli zihin halini tarif etmek-tedir.

İnsanlığı bekleyen gelecek, gelişmiş uzaylı uygarlıklarla ve -tarih boyunca izlerini bırakmış ve DNA'larını, bilgeliklerini insanlara aktarmış olan- süper zihinlerle bağlantı kurmayı içerir. Ancak, gelecekteki kaderimiz bunun da ötesine geçer. Ramtha bu kitapta şimdi ufukta yeni bir yerin ve göğün ortaya çıkmakta olduğunu bildirmektedir. Tüm dünyada her kültürden ve inançtan insanlar artık düşün-celerinin yaratıcı gücünü ve doğayla ve tüm yaşamla birbirlerine bağlı olduklarını id-rak etmektedirler. İnsanlık en sonunda aydınlanmasının o "güzel sabahı"na uyan-maktadır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2016
 • Sayfa Sayısı:
  264
 • ISBN:
  9786059262057
 • Çeviri:
  Semra Ayanbaşı
 • Yayınevi:
  Akaşa Yayın
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 5 Alıntı

Oblomov 
29 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kendini Bilmek
Her şeyden önce, ne olduğunuzu bilmelisiniz. Başka herkesi keşfetmek için çevrenize bakmaya başlamadan önce bunu bilmelisiniz.

UFO’lar ve Realitenin Doğası, Ramtha (Sayfa 3 - Akaşa Yayınevi)UFO’lar ve Realitenin Doğası, Ramtha (Sayfa 3 - Akaşa Yayınevi)
Oblomov 
29 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Gerçek
Gerçek kişisel görelilik ile anlaşılan öznel bir deneyimdir ve herkes farklı bir gerçeğe sahiptir.

UFO’lar ve Realitenin Doğası, Ramtha (Sayfa 17 - Akaşa Yayınevi)UFO’lar ve Realitenin Doğası, Ramtha (Sayfa 17 - Akaşa Yayınevi)
Oblomov 
29 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bilgi
Bilgi ışık gibidir karanlığı dağıtır.

UFO’lar ve Realitenin Doğası, Ramtha (Sayfa 79 - Akaşa Yayınevi)UFO’lar ve Realitenin Doğası, Ramtha (Sayfa 79 - Akaşa Yayınevi)
Oblomov 
31 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Düşünce
Düşünceyi yok edebilecek bir düşünce yoktur.

UFO’lar ve Realitenin Doğası, Ramtha (Sayfa 193 - Akaşa Yayınevi)UFO’lar ve Realitenin Doğası, Ramtha (Sayfa 193 - Akaşa Yayınevi)