1000Kitap Logosu
Üretken Tüketicinin Gücü II

Üretken Tüketicinin Gücü II

En Son Düzenlenmiş Baskı

Okuyacaklarıma Ekle
TAKİP ET
9.0
3 Kişi
5
Okunma
3
Beğeni
70
Gösterim
128 sayfa ·
Tahmini okuma süresi: 3 sa. 38 dk.
Adı
Üretken Tüketicinin Gücü II (En Son Düzenlenmiş Baskı)
Basım
Türkçe · Türkiye · Kreatif Yayıncılık · 2000 · Karton kapak · 9786058761377
Orijinal adı
Pro-Summer Power Two
Alışveriş yapanların kendi kendilerine sormalarını istediğim birkaç düşündürücü ve kışkırtıcı soru var aşağıda: - En sevdiğiniz mağaza veya market ürünlerini başkalarına tavsiye ettiğiniz için size hiç ödeme yaptı mı? - Mağazalar-marketler size bir yandan para harcama fırsatı sunarken öte yandan da para kazanma fırsatı sunuyorlar mı? - Eğer siz Wal-Mart mağazasının sahibi olsaydınız, K-Mart mağazasından alışveriş yapar mıydınız? - Herhangi bir indirimli satış mağazası hiç size işletme ortaklığı teklifinde bulundu mu? - E-ticaret patlaması sayesinde siz zenginleşiyor musunuz? Eğer bu sorulara verdiğiniz yanıtlar hayır ise, o zaman bu kitabı okumanız gerekiyor demektir. Pazarlama uzmanı Dr. Bili Ouain’ e göre, ortalama insanlar üretken tüketmenin gücü vasıtasıyla ortalamanın üzerinde varlık yaratabilirler. Üretken Tüketici II - alışveriş yaparken sadece gider yerine gelir yaratma fırsatını da arayan ve isteyen insanlar içindir...
128 syf.
·
Beğendi
·
8/10 puan
Eğer yaşamda yanlış yönde ilerlediğinizi farkederseniz, cennete güden yolun U dönüşlerine izin verdiğini unutmayın.. Farklı düşünün.. alışagelmiş düşünce ve bilgiye dayalı olmak, size alışılagelmiş sonuçlardan başka bir şey kazandırmaz ... “Üretken Tüketicinin Gücü II” Bill Quain tarafından yazılmış en çok satanlar listesine girmiş bir kitap. Benim okuduğum eski bir yazımı, internetin e ticarette payının az olduğu dönemler.. 124 sayfalık kitapta okuyucular içinde not almaları gereken sayfalar var. Kitap İçin Kreatif yayınlarına teşekkürler. Kitabı okuyunca yazarımızın ne kadar ileri görüşlü olduğunu gördüm. Allahım dedim dünya bir pazar ve biz de bu pazarın sürekli müşterileri... bu satıcılar kim? Cevabı mı.. Farklı düşünenler..
Üretken Tüketicinin Gücü II
Okuyacaklarıma Ekle
4
128 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Daha ucuz görünenin değil daha akılıca olanını yaparak ve başkalarını da aynısını yapmaya yönlendirerek varlıklı olmanın yolunu çok basitleştirerek farkına varmamızı sağlayan güzel bir eser. Tüketirken üretmek isteyen herkese tavsiye ederim :)
Üretken Tüketicinin Gücü II
Okuyacaklarıma Ekle
3