Üşüyorum Reis Kaza Mı? Suikast Mı?

4,0/10  (2 Oy) · 
9 okunma  · 
0 beğeni  · 
469 gösterim
Kimdi ardından yüzbinlerce insanı akın, akın Ankara'nın yollarına döken Muhsin Yazıcıoğlu ve neydi bu sevginin ardındaki sır. Bu kitabımda ona olan bu sevginin sebebini ve hayatına dair yaşanmış olayları ele almaya çalıştım. Vefatının hemen ardından bu kitabı yayınlamamın sebebi kitabın bütünlüğünde gizlidir. Bu kitabı tüm vatansever gençlerin ve onu tanımak isteyenlerin okumasını temenni ediyorum. Kitabın içeriğini merak edenlere hitaben konu başlıklarını kısmen belirtmek istedim;

Bibliyografyası, aile hayatı, işkence günleri, siyasi hayatı, çatlı ile diyalogları, şüphe dolu kazalar, vefatının öncesi ölüme dair söyledikleri, dakika dakika helikopter kazası, muhteşem cenaze töreni, ardından söylenenler, kazadaki suikast şüpheleri ve diğer gelişmeler en güncel şekilde ele alınmıştır.
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2009
 • Sayfa Sayısı:
  224
 • ISBN:
  9786054114405
 • Yayınevi:
  Kainat Kitaplar
 • Kitabın Türü:

Muhsin Yazıcıoğlu, öldü, arkasından fazla konuşmak istemiyorum ama çok çektirdi Alevilere, solculara, komünistlere.. Sivas ve Maraş katliamları; Hrant Dink suikastı vb. bir çok olayda etkin rol almış veya adamlarına aldırmıştır. Abdullah Çatlı ile olan ilişkisi de oldukça iyidir. Kitap sadece duygularınızı sömürüyor başka bir şey değil. O yüzden iki puan veriyorum. Bu taraftan olaylara bakmamış kitapta sanırsın cenneti yaşatmış insanlara, kendisi de cennettir.