Uyanış Kursu Bütün Sorunları Çözmenin Sırrı

7,3/10  (3 Oy) · 
7 okunma  · 
2 beğeni  · 
497 gösterim
Zero Limit'in yazarı Joe Vitale'in yeni kitabı

Bütün Sorunları Çözmenin Sırrı
Servet ve Parasal Kaynak
Sağlık ve Zindelik
Aşk ve İlişkiler
Mutluluk ve Doyum
Ruhsal Aydınlanma

Para, sağlık, mutluluk ve sevgi konularındaki en büyük sorunlarınızın birdenbire yok olduğunu hayal edin. Ne yapardınız? Hayatınız sıkıntısız olsaydı nasıl olurdu? Eğer bu soruların cevabını bilmek istiyorsanız

Joe Vitale'in Uyanış Kursu kitabının ilk sayfasını açın. Hayatınızı kökten değiştirecek bir öğretiyle karşılaşacaksınız. Bu yöntem sayesinde en zorlu sorunlarınızla baş edebilecek ve her zaman arzuladığınız hayata kavuşacaksınız. Esin kaynağı olan kişiliğiyle Amerika'nın en çok aranan kişilerinden biri olan Vitale'in kanıtlanmış programının yer aldığı

Uyanış Kursu, varlığınızın kalbine ulaşmanızı sağlayacak araçları sunarak kişisel ve profesyonel hayatınızda yepyeni bir safhaya erişmenize yardım ediyor. Zero Limit, Çekim Yasası Sırrı ile The Key kitaplarının başarılı yazarı ve Secret filmiyle sinemada da başarısını kanıtlayan Joe Vitale bu kitabında Ho'oponopono'nun başarılı öğretilerinden yola çıkıp zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu dönüştürerek sizi hedef ve amaçlarınıza adım adım ulaştıracak yöntemi sunuyor.

Uyanış Kursu bilinç ve başarının en yüksek seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olurken sahip olduğunuzu bile bilmediğiniz güçlerinizi ortaya çıkaracak.

"Bu heyecan ve güç aşılayan kitap herkese coşku dolu farkındalık sürecinde rehberlik ediyor. Mutlaka okunmalı."
-Sonia Choquette -

"Joe'nun uyanış aşamalarını ve bu aşamaları deneyimlemek üzere kullanılabilecek yöntemleri açıklama şekline hayran oldum. Aydınlanma sağlayan bir kitap."
-John Gray-

"Joe'yu tanıyorum ve bu kitabı çok sevdim. Sorunlarımızı çözmek için onların ötesindeki uyanışa erişmemizi sağlıyor. Muhteşem biri!"
-Debbie Ford-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2013
 • Sayfa Sayısı:
  264
 • ISBN:
  9786053431343
 • Orijinal Adı:
  The Awakening Course
 • Çeviri:
  Ekin Duru
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Tarık Savaş Öpöz 
10 Şub 10:58 · Kitabı okudu · 59 günde · Beğendi · 7/10 puan

Kitap, Joe Vitale'nin daha önceki kitaplarının özeti olarak kaleme alınmış. Değerlerime hitap eden bazı şeyler ilgimi çekmiş olsa da benim için doyurucu değildi. Bundan önce "Zero Limit'in" okunması daha mantıklı olur.

Kitaptan 5 Alıntı

Tarık Savaş Öpöz 
08 Şub 11:38 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

"Düşüncelerinizi değiştirmek için, düşüncelerinizden ayrı olduğunuzun farkında olmanız gerekiyor."

Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 43 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 43 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)
Tarık Savaş Öpöz 
08 Şub 11:36 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

"Yol üzerindeki engebelere, içinizde hala yolculuğun keyfine varmanızı engelleyen inançlarınız olduğunda rastlarsınız."

Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 37 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 37 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)
Tarık Savaş Öpöz 
08 Şub 11:41 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

"Kullandığınız dili değiştirerek kendi gerçeğinizi denetiminiz altına alıyorsunuz. Yaşamınızda size eziyet eden biri olduğunu dile getirmek yerine 'Bir öğretmenim var' diyorsunuz."

Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 53 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 53 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)
Tarık Savaş Öpöz 
08 Şub 11:48 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

"Sonunda insanlara aradıkları servetin korkularının altında yattığını söylemeye başladım."

Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 167 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 167 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)
Tarık Savaş Öpöz 
08 Şub 11:45 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 7/10 puan

"... egonuz evrene yalnızca bir anahtar deliğinden bakmaktadır. Evren, İlahi Varlık ve hatta bilinçaltınız çok daha fazlasını görür."

Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 95 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)Uyanış Kursu, Joe Vitale (Sayfa 95 - Pegasus Yayınları, Aralık 2015, 2. Baskı)