Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Vurgun

8.210 üzerinden
54 Puan · 4 İnceleme
352 syf.
7/10
·
4 günde okudu
Evet, son kitap da bitti ve seriyi okuduğum için mutluyum.Vurgun diğerlerine göre daha hoşuma gitti.Muhtemelen Luce’un ağlamaklı sahneleri ve manasız tartışmaları olmadığı için.Bir önceki kitapta nasıl lanetlendiklerini öğrenmiş ve Lucifer ile karşılaşmıştık.Lucifer’ın tüm...
Vurgun
Vurgun
8.2/10 · 207 okunma
352 syf.
7/10
Serinin dördüncü kitabı diğerlerinin en iyisiydi. Keşke bu kitaptaki sürükleyicilik ilk kitaplarda da olsaydi. Bu kitabı çok beğendim. Çok ters köşe bölümler verdi.
Vurgun
Vurgun
8.2/10 · 207 okunma
352 syf.
·
Puan vermedi
Serinin dördüncü kitabı Vurgun. Artık tüm geçmişi öğrendiğimiz Luce'un vereceği kararları sürükleyici bir şekilde izlememizle geçiyor. Serinin en sevdiğim kitabı diyebilirim. Üçüncü kitap Tutku da seriye olan ilgim oldukça azalmıştı. Seriyi yarım bırakmayı dahi düşündüm. Lakin iyiki sabretmişim. Düşündurmeyecek, fantastik ve aşk kurgu sevenlere, rahat bir seri okumak isteyenlere öneririm.
Vurgun
Vurgun
8.2/10 · 207 okunma
352 syf.
6/10
·
Beğendi
·
6 günde okudu
Ve son düşüş artık herşey luce un ellerinde ve zamanları dolmadan düşüşün olduğu yeri bulup şeytanı yenmeleri gerekiyor. Kitap sürükleyici ve sıkıcıydı yani hemen okunmuyor benim düşüncem ama konusundan da anlayacağınız gibi baya heyecan verici bir yolculuk oldu benim için kitabın sonunda da ayrı bir şaşkınlık oldu, okumanızı öneririm.
Vurgun
Vurgun
8.2/10 · 207 okunma