Yabani Manolyalar

Ahmet Altan

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
192 syf.
·
Puan vermedi
Yabani Manolyalar
Küçük küçük hikayeleriyle aşkı , ayrılığı ,ölümü, acıyı , sevgiyi kısacası insana dair tüm duyguları dile getirmiş. Ahmet Altan insan ilişkilerini okadar güzel anlatıyor ki hayran kalmamak elde değil. Onun kaleminden okurken ayrılık acısı hatta ölüm bile güzel geliyor. Her insanın kendinden hayatından çok şeyler bulacağını düşündüğüm bir kitap.Ben kendimden çok şeyler buldum sanki duygularım tercumanı oldu bazı satırlar.Her hikayeyi çok severek okusamda kitabın son bölümünde babası ile ilgili yazdığı anılarından daha çok etkilendim ve hüzünlendim.(Belkide babasını kaybetmiş herkes gibi babamı çok özlediğimden daha çok etkilenmiş olabilirim.) Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.
Yabani Manolyalar
Yabani ManolyalarAhmet Altan · Everest Yayınları · 2017443 okunma
Reklam
192 syf.
9/10 puan verdi
YABANİ MANOLYALAR... Kalemine , yüreğine sağlık AHMET ALTAN . Hani bazen içiniz dolar ama kimseye anlatamazsınız ya biri size nasılsın ? diye sorduğunda hiç uzatmamak ve kalbinizin fırtınasını anlatmamak için iyiyim dersiniz ya ama bir yandan keşke şu içimdeki fırtınaları bilse diye geçiririz ya aklımızdan işte tam böyle bir noktada Ahmet ALTAN duygularınıza tercüman olmuş ve siz o satırları okurken o yaşananlar çok tanıdık gelir size , çünkü bazen unutmak istediğimiz, bilinçaltına attığımız duygular gün gelir karşımıza çıkar . Hayata dair her şey küçük hikayelerle kaleme alınmış . Tam nabza göre şerbet veren bir kitap hangi duyguyla okusanız onun cevabını alabilirsiniz... Tavsiye edeceğim kitaplar arasında yerini almış bulunmaktadır. Ayrıca bu kitabı hediye eden yüreği güzel arkadaşıma da çok teşekkürler ederim.
Yabani Manolyalar
Yabani ManolyalarAhmet Altan · Everest Yayınları · 2017443 okunma
192 syf.
7/10 puan verdi
·
6 günde okudu
Yabani Manolyalar 27 hikâyeden oluşan çok güzel bir kitap her insanın kendinden birşeyler bulacağı sıcak ve etkiliyici hikâyeler Deneme olmasına rağmen sıkılmadan okudum bilmediğimiz bir çok gerçeği dile getiren Ahmet Altan yine kalemini konuşturmuş. Beni en çok etkileyen onları dinleme yapabilirsin ve rahmetli babası Çetin Altan için yazdığı yazı gerçekten beni çok etkiledi çok güzel di okumak isteyen herkese iyi okumalar ,kitapla kalın.
Yabani Manolyalar
Yabani ManolyalarAhmet Altan · Everest Yayınları · 2017443 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.