Yahudinin Tahta Kılıcı

9,5/10  (4 Oy) · 
14 okunma  · 
1 beğeni  · 
525 gösterim
Dünya ABD hakimiyetinde gibi gözüküyor. Ancak ABD 'ye hakim olan Siyonist odaklardır. Bunlar kimler mi dediniz? Rockfeller, Kissinger, Rotschild gibi bazı aileler. Para putuna prestij ettirerek kendilerine has abideler orduu kurmuşlardır. Milyonlarca insanın kanı pahasına silah fabrikalarında üretime devam etmektedirler. Onlar ABD'den destek vermekte, İsrail Ortadoğu'da vahşet sergilemektedir.

Bu bilgiler ışığında Türkiye, Ortadoğu, ve bütün dünyada olan hadiselerin tahlili yapıldığında çok ezber bozulacaktır.
(Arka Kapak'tan)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2010
 • Sayfa Sayısı:
  544
 • ISBN:
  9789759332785
 • Yayınevi:
  Akgün Grup Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
İbrahim Kavas 
14 May 15:20 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kitap yalın sade ve akıcı bir dille ele alınmış.Okuyucuyu sıkmadan, tarihteki önemli olayların siyasi dini ve içtimai yönlerini sağ ve sol kesim yazarlarının bir çoğundan alıntılar yapılarak Fransız ihtilal'inden İsrail'in kurulmasına kadar bir çok olaya açıklık getiren yazar kendi yorumunu katarak okuyuculara sunmuştur.Özellikle yakın tarihteki birçok olayın hakikatine vakıf olabilmek için okunması gereken kitaplardan birisi diye düşünüyorum.

gülten kırmızıgül 
 01 May 12:25 · Kitabı okudu · 14 günde · Puan vermedi

okuduğum kitapta çok taraflı ve sadece din üzerine ve sanki hep türkiye cumhuriyetini kuranlar yahudi ahlaksız iki yüzlü gibi gösterilip osmanlı ve kendilerince uyguladıkları islamcılık övülüyor cumhuriyet düşmanlığı üstü örtülü de olsa işlenmiş bir kitap onun için yazarın ikinci kitabı olanlar tarih boyunca iki yüzlüleri okumadım.