Yamalı Hayaller Sahnesi

8,7/10  (7 Oy) · 
16 okunma  · 
6 beğeni  · 
1.502 gösterim
Bazı hayallerin rengi pembedir, bazılarının ise puslu bir gri...

Annesi tarafından küçük yaşta terk edilen Trixie, kaderini baştan yazma hayaliyle yaşadığı yeri, ilk aşkını, hatta ismini bile geride bırakarak yeni bir hayata adım atar. Ünlü bir oyuncu olmak uğruna pek çok şeyden vazgeçen Trixie'nin yıllar sonra yolu tekrar doğduğu yere düştüğünde ise, o artık bambaşka biridir. Ancak geçen zamana rağmen ilk aşkın tadı hep canlı, hep akılda kalandır.

Genç kadın, çok istediği fakat birini seçmek zorunda olduğu iki tercih arasında sıkışıp kalır: Bir yanda şöhret olma hayalini gerçekleştirebileceği, göz kamaştıran, lüks bir hayat; diğer yanda yorgun kalbine iyi gelecek, huzur dolu gerçek bir aşk vardır. Şimdi bu zor kararı verme vaktidir.

"Sevimli karakterleri, iç açıcı hikâyesi ve büyüleyici romantizmiyle Yamalı Hayaller Sahnesi, keyif dolu bir okuma sunuyor."
-Las Vegas Journal-

"İkinci şanslar, yenilenmiş bir aşk ve hassas diyaloglarla bezenmiş duygusal sahneler kalbinize dokunacak. Yazarın içten hissedilen romans yaratma yeteneğine hayran kalacaksınız."
-My Overstuffed Bookshelf-

" Lori Wilde'ın duygusal hikâyesi, yıllar sonra yeniden bir araya gelen âşıklara ışık tutuyor. Tatmin edici şekilde ana karakterlere odaklanılmış olsa da, diğer karakterler de rollerini layıkıyla yerine getiriyor."
-Romantic Times-

"Zengin mizah gücü ile tatmin eden diyalogların dengeli birleşimi, kitaba diğer romanslarda bulamadığımız bir derinlik katıyor. Kesinlikle okunmalı."
-Romance Novel News-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2014
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9786053482536
 • Orijinal Adı:
  The True Love Quilting Club
 • Çeviri:
  Nilgün Birgül
 • Yayınevi:
  Novella Yayınları
 • Kitabın Türü:
Pelin Sueda 
30 Ağu 18:06 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Bu yaz o kadar güzel kitaplar okuyorum ki,acaba bu konuda süper bir gücüm mü var diye düşünmeye başladım.Yamalı Hayaller Sahnesi,Lori Wilde'dan okuduğum ilk kitap.En başında tatlı mı tatlı kapağı,ismi ve fiyatı bana cazip gelmişti ama içeriği de bir o kadar beğenimi kazandı.Ana karakterine de fazlasıyla ısındığım kitap,tıpkı annemin kışın ördüğü kazaklar gibi sıcacık sardı beni.Yazarın diğer kitabı,alınacaklar listesine çoktan giriş yaptı.

PINAR DEĞİRMENCİ 
15 Oca 12:59 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 10/10 puan

Evet serinin ikinci kitabı da bitti ve çevrilen başka kitap yok malesef
Kitap derseniz sıcacık insanı içine alan bir konuyu almış
On dört yaşında ilk öpücüğünü alan kızımız sam i asla unutmaz ama onun hayali yıldız olmak annesinin terkedisi ve tek amaçla gidişini izliyor ve yıldız olmak için terkediyor Twilighti
Sam bir veteriner hayatında tek bir aşkı bulmuş onu da kaybetmiş sakin Sam
Hikayesi içeriği akıcılığı çok iyiydi gerçekten çok sevdim ve özelikle sonu
Böyle sıcak hikayeleri seven varsa hiç kaçırmasin derim