Yaşamak İçin Kaç

10,0/10  (1 Oy) · 
7 okunma  · 
1 beğeni  · 
511 gösterim
NYPD'de yalnızca tek bir kişi bu sansasyonel olayı çözebilirdi: Dedektif Michael Bennett. İşini bilen katil, nam-ı diğer Öğretmen, New York'un güçlü ve kibirli elitlerinin içine korku salmıştı. Zengin insanlar adımlarını dikkatli atmalıydı, yoksa ölüm her an kapılarını çalabilirdi. Bu stres sıradan bir polisi aşsa da, Mike göreve hazırdı. On çocuğuyla ilgilenmek onu bu işe çoktan hazırlamıştı! Salgın hastalığın pençesindeki çocuklarına bakmak yetmezmiş gibi, yakalaması gereken azılı bir de katil vardı Mike'ın. Öğretmen'in her cinayetinden gizli bir mesaj çıkıyordu. Dedektif Bennett'ın, New York'u tarihinin en büyük felaketinden kurtarmak için yalnızca birkaç saati vardı.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2011
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786054482986
 • Çeviri:
  Selim Yeniçeri
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
inisiyasyon 
19 saat önce · Kitabı okudu · 7 günde · Puan vermedi

Yaşamak İçin Kaç gerilim, heyecan ve suç romanı. Başlangıçta biraz kitaba alıştırmada yazar zorlasada hikayenin devamı güzeldi. Sonu hoşuma gitti, Bennet karakterini de baya sevdim. Sadece kitabın sayfa sayısı baya az geldi. Kitabın malzemesi gayet hoşken baya üstünkörü anlatılmış. Gereksiz kısımlar fazla ayrıntıya girilmiş bence. Ancak kısa sürede bitti, genel olarak güzeldi.

Polisiyeci arkadaşlar severler, yazarın bilinmeyen ancak okunabilir bir kitabı :)

Kitaptan 2 Alıntı

inisiyasyon 
19 saat önce · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Hayatta her şey buydu, değil mi? Asla sizden alınamayacak olan şey. Ailenizle ve sevdiğiniz insanlarla birlikte geçirdiğiniz anlar.

Yaşamak İçin Kaç, James Patterson (Sayfa 235)Yaşamak İçin Kaç, James Patterson (Sayfa 235)