Yatağımdaki Serseri Hellions of Halstead Hall Serisi 2

8,5/10  (13 Oy) · 
32 okunma  · 
8 beğeni  · 
749 gösterim
Büyükannesinin "evlilik ültimatomu" karşısında öfkelenen Lord Jarret Sharpe, oyun masasında hiç de aşina olmadığı bir rakip karşısında şansı - ve de kalbi - üzerine bahse giriyor.

Anne babasının gizemli ölümü bir skandal haline gelen, kumarbazlığıyla ünlü Lord Jarret Sharpe ailenin bira fabrikasını yönetmeyi uysalca kabul eder, tabii bunun karşılığında büyükannesi bir yıl içerisinde evlenmesini şart koşmayacaktır. Ancak Annabel Lake, ona bir bahis önerdiğinde içindeki kumarbaz buna karşı koyamaz. Annabel oyun masasında kazanırsa Lord Jarret, genç kızın ailesi tarafından kurulan ve batmakta olan bira fabrikasını kurtaracaktır. Jarret kazanırsa, Annabel onunla bir gece geçirecektir. Ne var ki meydana gelen bir dizi talihsiz olay bütün planları altüst eder...

Jarret girdikleri bahsin ardındaki asıl niyeti keşfettiğinde, bu defa bahsin sonunda Annabel'in bedenini değil kalbini de kazanmaya ant içer.

"Aşk romanları okumayı seven herkes Sabrina Jeffries okumalı!"
-Lisa Kleypas-

"Büyüleyici."
-Booklist-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2011
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9789944824774
 • Orijinal Adı:
  A Hellion in Her Bed
 • Çeviri:
  Ayhan Akbaş
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özge Uzun 
30 Mar 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu türde o kadar çok kitap var ki artık insan seçerken çok daha dikkat ediyor. Ve ben bu kitabı tereddütsüz tavsiye edebilirim. Karakterler bu türdeki klasik yakışıklı zengin soylu adam, güzel fakir sıradan kız tiplemelerinin dışında. Bu yüzden daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
01 Haz 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Katıksız bir aşk romanı. Arada sırada okunan bir iki doz aşk romanı kış ortasında bahar esintisi yapıyor bana. Ve bu kitap da ziyadesiyle iyi geldi. Ben Özge Uzun tavsiye etti diye bundan başlamıştım,seri imiş meğerse, bu durumda sıralamaya bakarak arada ilaç niyetine okurum :)

PINAR DEĞİRMENCİ 
15 Ara 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Evet sabrina nin diğer serisine başladım oldukça sevdiğim bir yazar.
Yatağımdaki Serseri
Kitabın adı niye böyle anlamadım kahramanımızin hiç serserilik yaptığını görmedim kız daha serseri hareket etti bence
Neyse ikinci kitap ve babaanne nin emri üzerine evlenmeden mirasa sahip olamayan ikinci oğlumuz zeki bir o kadar da kurnaz.
Babaannesi onun sirketin başına geçmesini istiyor çünkü hasta Oğlumuzun ise şartları var bir yıl geçecek ve evlilik olayını kaldıracak ve ttm sorumluluk kendinde olacak
Ve bunun hükmünde karşısına çıkan bir kadın
Ailesi için herşeyi yapabilecek bir aşık
Özellikle oğlu için
Çok hoştu sayfalar akıp gidiyor öyle akıcı ki insan sayfalara hiç aldırmıyor bile
Kaliteli hoş ve eğlenceliydi bana göre
Geçelim üçüncü kitaba

angelsbooks 
04 Nis 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Bu kitabın kahramanları Marki oğlu serseri bir kumarbaz olan Lord Jarret Sharpe ve bira fabrikası sahibi bir adamın kızı Annabel Lake. Konudan bahsetmiyorum çünkü bu romanlarda ana hatlar bellidir. Yalnız bu hikayenin tamamının iyi olduğunu söylemem gerek. Genelde özellikle finallerde üzerinde durulması gereken yerler 1-2 cümleyle bitiriliyor, bende bunu sevmiyorum. Bu sefer öyle olmamış. Hellions of Halstead Hall serisinin 2. kitabı. Seride 6 kitap var ve ben biraz ortadan dalmış oldum ama çok rahatsız eden bir durum yok. Her kitap Sharpe kardeşlerden birini anlatıyor, 6. kitap için durum farklı olabilir. Ek olarak temelde işlenen ayrı bir gizem de var. Sevdim ❤️

İlk defa peri masalına çok yakın olmayan bir kitap ! Kızın daha önce biriyle olmuş olmasının ne kadar önemsiz olduğunu gösterdi bana. Ve kesinlikle yine ve yeniden aşk kazandı...

Kitaptan 1 Alıntı

angelsbooks 
04 Nis 2015 · Kitabı okudu · İnceledi · 8/10 puan

Hayat, kaybettiklerin için acı çekmek değildi. Hayat, sahip olduklarının tadını çıkarmaktı, ne kadar zamana sahip olursan ol.

Yatağımdaki Serseri, Sabrina Jeffries (Sayfa 365)Yatağımdaki Serseri, Sabrina Jeffries (Sayfa 365)