Yeni Bir Şans

9,3/10  (4 Oy) · 
4 okunma  · 
4 beğeni  · 
481 gösterim
Herkesin "Yeni Bir Şans"a ihtiyacı var...

Serhat Ahmet Tan, bugüne kadar yazmış olduğu kitaplarda çok ilginç yolculukların rehberi oldu. Araştırmaları ve kitapları vasıtasıyla çıktığımız bu yolculukların her biri zamanın içinde yapıldı. Bir baktık Kanuni döneminde Yahya Efendi'nin yanındayız; onun Yuşa Tepesi'nin sırrını buluşuna tanıklık ediyoruz. Aynı anda bir de bakıyoruz ki 2200'lü yıllardayız ve Hızır'ın o yıllara kadar neler olduğunu anlattığına tanıklık ediyoruz. Tek tek anlatıyor Hızır; 2012'den 2200'lü yıllara kadar neler olduğunu. Bu yolculuklar bize geçmişle ilgili hiç bilmediğimiz şeyler de öğretti. Örneğin uzak gelecekten geçmişimize bırakılmış ve bize ulaşması için şifrelenmiş mesajlar olduğunu, bunların hangi tabletlerde ya da kitabelerde yazdığını.

Yazar bu kitabında, bizleri yepyeni bir yolculuğa davet ediyor. Zaman makinesi hazır, bütün ayarları yapıldı. Merak etmeyin her zaman olduğu gibi bizi yine geri getirecek. Ama yolculuk boyunca çok eğleneceksiniz, çok şaşıracaksınız, soluk soluğa kalacaksınız. Bazen kurguyla gerçek arasında kaybolduğunuzu hissedeceksiniz. Sonunda, kaderin sonsuz olasılık denizinde "Yeni Bir Şans" olasılığının her zaman mevcut olduğunu gözlemleyeceksiniz.

Kimbilir, belki de bu kitap sizin için mevcut bulunan "Yeni Bir Şans" kapısını aralayacak...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  192
 • ISBN:
  9786054182299
 • Yayınevi:
  Şira Yayınları
 • Kitabın Türü:
Medine hira Altındağ 
23 Nis 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Kitap bi harika ... Herkese bu kitabı öneriyorum.. Herkez bu kitabı okumalı .. Çok seviceksiniz... Bana güvenin.. Okuyun ve aksiyonun ,yaşamın ne denmek istediğini sizde öğrenin...

Medine hıra altındağ 
 31 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Yeni bir şans kitabını herkese öneriyoruz. Herkes okumalı.