Yeterki Kuran Susmasın

9,1/10  (12 Oy) · 
29 okunma  · 
17 beğeni  · 
951 gösterim
Mücadele; bazen meşakatli, zahmetli ve acı olmasıyla beraber, hayatı güzelleştiren,renklendiren, yaşanır kılan şeydir de aynı zamanda. Gece yarıları kalktığımızda gözyaşları içinde bize bunları yapanları Allaha şikayet etmekten geri durmayacağız ve aynı zamanda da inancımızı yaşamaktan taviz vermeyeceğiz. Varsın işkence görelim, zindanlara düşelim, sevdiklerimizden, memleketimizden hicret edelim.Bir şey olmaz YETER Kİ KURAN SUSMASIN.rnrnFatma gözleri ışıldayıp öfke ve ümitle kocasının sözlerini tekrarladı.rnrn-Evet, YETER Kİ KURAN SUSMASIN...
 • Baskı Tarihi:
  2007
 • Sayfa Sayısı:
  471
 • ISBN:
  6050055016
 • Yayınevi:
  Dua Yayıncılık
 • Kitabın Türü:

Hayatımda okuduktan sonra bana yeni şeyler katan kitaplardan biri. Bi şahsın inandığı değerler uğruna neler feda edebileceği ve ailelerin birbirinin hayatında nedenli etkili olduğunu anlatan muhteşem bi eserdi.

Ömer Nas 
15 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Mücadele; bazen meşakatli, zahmetli ve acı olmasıyla beraber, hayatı güzelleştiren,renklendiren, yaşanır kılan şeydir de aynı zamanda. Gece yarıları kalktığımızda gözyaşları içinde bize bunları yapanları Allah'a şikayet etmekten geri durmayacağız ve aynı zamanda da inancımızı yaşamaktan taviz vermeyeceğiz. Varsın işkence görelim, zindanlara düşelim, sevdiklerimizden, memleketimizden hicret edelim.Bir şey olmaz YETER Kİ KUR'AN SUSMASIN.

Fatma gözleri ışıldayıp öfke ve ümitle kocasının sözlerini tekrarladı.

-Evet, YETER Kİ KUR'AN SUSMASIN...

İhsan Çintan 
17 Ağu 22:36 · Kitabı okudu · 13 günde · Beğendi · 10/10 puan

Hayatima anlam katan kitaplardan biri. 90'lı yılları konu alan ve insanlarin inanclari ugruna nasil bir teslimiyet icersinde oldugunu gosteren kitapta yazar duru ve akıcı bir dil kullanmis okurken kimi yerlerde hüzünleneceğiniz hatta göz yaşlarıniza dahi hakim olamayacağınız düzeyde spoiler iceren bir kitap keyifle okuyacaginizi umut ediyorum...iyi okumalar

ziveraltun 
12 Ara 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Herkesin okumasını tavsiye ederim.

Mehmet Admış 
22 Oca 15:43 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Lise yıllarımda okuduğum güzel bir romandı. İnsan, bir dava uğruna çok şey feda edebiliyor. Bu eserde de kahramanın davası Kur'an... Zaten kitabın adından da anlaşıldığı üzere. Okumanızı tavsiye ederim.