1000Kitap Logosu
Yolun Gittiği Yer
Yolun Gittiği Yer
Yolun Gittiği Yer

Yolun Gittiği Yer

Bez Ciltli

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.5
2 Kişi
10
Okunma
1
Beğeni
41
Gösterim
64 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 1 sa. 49 dk.
Adı
Yolun Gittiği Yer (Bez Ciltli)
Basım
Türkçe · Türkiye · Everest Yayınları · Temmuz 2021 · Ciltli · 9786051856131
Bu kısacık öykülerdeki gerçekliğin tuhaf bir belleği var. Dün, bugün ve yarın yazılmış gibiler. Zaman, kişiler, (varsa) olaylar, okurun düş gücüne bırakılmıştır.
4 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺19,66

Alıntılar

BKM KİTAP
Sponsorlu
İş Bankası Yayınları Tüm Kitaplarında %50 İndirim
Charles Dickens'dan "İki Şehrin Hikayesi" veya Carlo Collodi'den "Pinokyo" veya Dostoyevski'nin başyapıtı "Karamazov Kardeşler", bu liste uzar gider ama ne bkmkitap'ta ne de İş Bankası Kültür Yayınları'nda kitaplar bitmez. Tüm kitapseverleri mutlu etmek için İş Bankası Kültür Yayınları'nın tüm kitaplarına %50 indirim yaptık!💥 İndirimi yakalamak için bkmkitap.com'u ziyaret etmeyi unutmayın!📚 Hemen İncele: bkmkitap.com/is-bankasi-kultur-y...
1
575
Alper Kanık
bir alıntı ekledi.
Derinlik
Kaptan, o kadar yol verme de denizi görelim, diye bağırdı yanımdaki yolcu kadın. Denizi görmüyor musun ki, dedim. Görmesine görüyorum, ama o kadar hızlı gidiyoruz ki algılayamıyorum, dedi. Nesini algılayacaksın denizin, dedim. Önü sonu tuzlu bir su. Sen öyle san, dedi. Hiç kuşkum yok, sen yaşamı da böyle görüyorsundur. Önü sonu bir yaşam. Sonu da ölüm. Öyle değil mi? Bunları nerden çıkardın, dedim. (Öfkelenmeye başlamıştım.) Denizle, yaşamın, ölümün ne ilgisi var ki? Derinlik dostum, dedi, artık bir Kafka okuru olduğundan kuşku duymadığım bu garip yolcu kadın. Derinlik. Böyle gidersen, ne denizin derinliğini algılayabilirsin, ne de yaşamın.
7