Zaman Kapısı Ulysses Moore 1

8,2/10  (23 Oy) · 
79 okunma  · 
20 beğeni  · 
1.655 gösterim
Jason ve Julia,uçurumun tepesindeki denize nazır tarihi Argo Villasına yeni taşınmışlardır. Villanın yaşlı bahçıvanı Nestor'un ağzını bıçak açmasa da kayalıkların tepesine tünemiş bu evin sırlarla dolu olduğunu kısa zamanda kendileri de öğreneceklerdir.

Maceraya bayılan iki çocuk için esrarengiz odaları ve kilitli kapıları olan bir villadan daha heyecan verici ne olabilir?

Anne ve babalarının iş için Londra'ya gittiği bir akşam Jason ve Julia yanlarına arkadaşları Rick'i de alarak evi keşfe çıkarlar Ve bir dolabın arkasına gizlenmiş açılmak nedir bilmeyen bir kapıyla karşı karşıya kalırlar. İlk başlarda biraz çocuksu gibi duran bu hikaye sonradan heyecan verici bir hikayeye dönüşüyor...
 • Baskı Tarihi:
  2006
 • Sayfa Sayısı:
  214
 • ISBN:
  9789759911713
 • Orijinal Adı:
  La porta del tempo
 • Çeviri:
  Delal Aydın
 • Yayınevi:
  Doğan ve Egmont Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Orkun İçen 
02 Ara 2015 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 9/10 puan

Bundan yaklaşık 4 yıl önce okuduğum benim için manevi değeri olan bir kitap.Bana okuma alışkanlığı kazandıran kitaptı.Bu seriyi okurken çok eğlendim çokça meraklandım.Benim gençlik macera dalında en sevdiğim kitap serilerinden birisi.Bu tarz kitapları seven insanlar veya okuma alışkanlığı kazanmak isteyenler okuyabilir.

Emre Esen 
08 Kas 2017 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Kitap güzel ve sürükleyici gerçekten ama hem sayfa sayısı hemde fiyatı göz önüne alındığında bu seri yerine daha farklı seriler okunabilir. Kitapta heyecan dorukta idi.

haydi-gel-icelim 
28 Nis 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Çok sürükleyici bir kitap.Ben bu kitabı ödünç almış 2 günde bitirmiştim.Eminim siz de okursanız bu kitabı çok seveceksiniz. Bana göre okunması gereken seriden biri.

Sevomberkom 
22 May 2016 · Kitabı okumadı · 9/10 puan

5 sene kitap okumaya başladığım ilk seri.Gençlik kitaplarının içinde çok önemli bulduğum serilerden biri.Kitap okumaya başlamayan ve okumak istemeyen kişilere okumada yardımcı olacağını düşünüyorum.