Zaman Tükeniyor Myron Bolitar Serisi 7

9,3/10  (13 Oy) · 
52 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.594 gösterim
Zaman en ümitsiz, en karanlık anları aydınlatan bir mucİzeydi...

Bazen geçmişte bıraktığımız olayların hiç beklemediğimiz bir anda karşımıza çıkışı, bizleri ya yepyeni bir yaşama ya da aklımızdan dahi geçirmek istemeyeceğimiz seçimlere götürür. İşte, en zor soruşturmaların üstesinden gelmeyi başaran detektif Myron Bolitar, yıllar sonra eski aşkı Emily tarafından böyle bir seçimle baş başa bırakılır. Bir çocuğun yaşama şansının kendisine bağlı olduğunu öğrendiğinde içinden çıkılması güç bir soruşturmanın ortasına düşen Myron, bir seri katilin, bir medya kurdunun ve sıra dışı bir baba-oğul ilişkisinin detaylarını aralamaya çalışır. Fakat bu zorlu süreçte ona engel olan tek şey, karşı koymakta zorlandığı zamandır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9786053482079
 • Orijinal Adı:
  Darkest Fear
 • Çeviri:
  Derya Engin
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
01 Oca 12:43 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Etkileyici ve bir o kadar da merak uyandıran Myron Bolitar serisinin bir parçası olan Zaman Tükeniyor kitabı işleyişe ve olay örgüsüne uyan bir isimle kaleme alınmış. Kitabı okurken hakikaten yazarın işleyişi; bize, hadi esrarengiz olaylar açıklığa kavuşsun bir an önce, çünkü zaman tükeniyor dedirtiyor. Ayrıca yazar okurlarına empati kurduruyor bu kitabıyla. Hep bir ben olsam ne yapardım derken buluyorsunuz kendinizi. Temposu düşmeyen esrarengiz ağlarla örülü olay örgüsünün etkisi altında kalacaksınız. Aksiyon romanlarını seviyorsanız bu serinin Zaman Tükeniyor adlı romanı tam da size göre.

Uğur Erdoğan 
01 Mar 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Yine Myron Bolitar ve Win 'İn olduğu bir roman.Bu iki karakter dolayısıyla merakla okuduğum bir romandı. Myron yine dedektiflik yapmaya başlıyor. Bu sefer eski sevgilisinin çocuğu için ilik bulmaya çalışıyor.Ancak olaylar beklenmedik bir hale geliyor.Myron Bolitar serisini sevenlerin yine keyifle okuyacakları bir roman.

Serdar Poirot 
21 Şub 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Çok güzel bir Myron Bolitar polisiyesi. Bolitar'a eski sevgilisi gelir ve oğlu Jeremy'nin hasta olduğunu ilik nakli için bir bağışçı olduğunu ancak saklandığını söyler ve onu bulmasını ister. Bolitar kabul etmediğinde de Jeremy'nin onun çocuğu olduğunu söyler. En yakın arkadaşı Win ile olayı araştıran Bolitar, bu arada Emily'nin eski kocası ve baş düşmanı Greg ile, çok zengin bir aile ile uğraşır. Bu arada Stan adlı bir gazetecinin karıştığı adam kaçırma olayları ile bu olayların ilişkisi olduğu ortaya çıkar. Bir de FBI ile uğraşan Bolitar acaba gerçeği bulabilecek midir? Katil kimdir? Ve olaya konu insanlar gerçekten göründükleri gibi midir? Soluksuz okunan bir roman.

Beyza Yuksel 
14 Eyl 2014 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Harlan Coben'in okuduğum ilk kitabı oldu. Yanlış hatırlamıyorsam ilk defa polisiye okumuştum ve bu kitapla başladığıma çok memnun olmuştum.
Myron Bolitar'ın oğlu Jeremy'nin ilik kanserine yakalanmıştır. Bir donör vardır ama kendisini gizlemektedir. Myron ve Win dedektifçilik yaparak gerçeğin peşine düşmüşlerdir ve oğlunu kurtarmak için zamanı tükenmektedir.
Kitap kapağı, ismi, konusu hernşeyiyle çok iyiydi.

fazilet özdiker 
17 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Myron Bolitar serisi sever biri olarak Zaman Tükeniyor'u çok sevmiştim. Kitap biraz donuk başlasa da Harlan Coben okurları kitabın bir yerden sonra canlanacağını bilirler ve bu kitapta da aynı şeyi görüyoruz. Organ bağışına da dikkat çeken,boş yere okumayıp empati kuracağınız güzel bir roman arıyorsanız bu kitap okunur..

Kitaptan 2 Alıntı

Tuncay YILDIRIM 
 23 Eki 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Korku
Eğer gerçek korkuyu görmek istiyorsanız, o çocukların anne ve babalarının gözlerinin içine bakmanız yeterliydi. Korkuyu anne ve babalar emiyordu ki, çocuklarına kalmasın.

Zaman Tükeniyor, Harlan CobenZaman Tükeniyor, Harlan Coben
fazilet özdiker 
17 Eyl 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 8/10 puan

Vatikan'da büstiyerle dolaşıyormuş gibi Myron'a bakıyorlardı.

Zaman Tükeniyor, Harlan Coben (Sayfa 161 - Zaman Tükeniyor)Zaman Tükeniyor, Harlan Coben (Sayfa 161 - Zaman Tükeniyor)