Zamanın Bekçileri - Anılan Ne düşündüğünü senden başka kim biliyor?

9,1/10  (14 Oy) · 
35 okunma  · 
16 beğeni  · 
3.212 gösterim
Ne düşündüğünü senden başka kim biliyor?

Geçmişi değiştirebileceğinizi bir düşünün. Ufacık bir değişiklikle bir felaketler zinciri başlatabilirsiniz. Ethan, Anılanlardan biri. Geçmişe yolculuk etme yeteneğine sahip ve gittiği yerde, tarihin akışını bozma niyetindeki karanlık güçleri, özel yeteneklerini kullanarak engellemek zorunda.

Aynı zamanda sıradan bir öğrenci olan Ethan için çift kimlikle tek bir hayatı sürdürmeye çalışmak bazen çok güç olabiliyor. Hele normal hayatı gittikçe karmaşık bir hal alıyorken...

Marianne Curley, bir yandan günümüz gerçekliğine sımsıkı tutunurken diğer yandan heyecan verici, karmaşık ve sihirli bir hikaye ortaya çıkarıyor.
Irish Independent

Üzerinde çok uzun süre düşünülmesi gereken konularla ilgili sürükleyici bir fantastik eser. Bu roman, geniş kitlelere hitap etmeyi hak ediyor.
School Library Journal

Bu kitabın olağanüstü bir kurgusu var. Son sayfaya kadar merak içinde olacaksınız.
Sunday Express
(Tanıtım Yazısından)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2007
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9789944691284
 • Çeviri:
  Seçil Sönmez
 • Yayınevi:
  Tudem Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ali Mehdi Alkaç 
25 Eki 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Fantastik kitap sevenler için gerek kurgusuyla gerek başarılı çevirisiyle çok çok güzel bir kitap.

Sinem Atılgan 
16 Haz 2015 · Puan vermedi

kendi türünde başarılı.şu olsun diyeceksiniz ama o olmayacak.bazen karakteri sevip bazen karaktere kızacaksınız.ben olsam diye başlayacak ama devamını getiremeyeceksiniz.

Merve Özcan 
07 Nis 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Fantastik kitaplar arasında göze çarpmayı sonuna kadar hak eden bir seri. Kapak tasarımının pek çekici olmadığı kabul edilebilir bir gerçek fakat fazla bilinmiyor oluşunu da yalnızca buna bağlayabiliyorum.

sena coşkun 
 26 Oca 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Fantastik bir seri ama okuduğum en iyi fantastik seri desem çok iddalı konuşmuş olmam diye düşünüyorum.Hiç kimsenin yorum yapmamıs OLMASI beni şaşırttı. ŞİDDETLE TAVSİYE EDECEĞİM İLK KİTAPTIR.:))