Zar Adam'ın Peşinde Unutulmayacak Bir Yolculuğa Hazır Mısınız?

6,9/10  (37 Oy) · 
130 okunma  · 
21 beğeni  · 
1.180 gösterim
Kült klasik Zar Adam romanının devamı niteliğinde olan zar adamın peşinde eğlenceli, canlı ve erotik anlatımıyla sîzi asla unutamayacağınız bîr yolculuğa çıkaracak.

Kötü şöhretli babası psikiyatrist Luke Rhînehartın oğlu Larry Rhinehart kitap boyunca babasının izini sürmektedir. Zar Adam diye bilinen Luke yetmişli yılların bir kült kişiliği olmuştur ve Zar Yaşantısı adı altında anarşik bir dünyada yaşamaları için binlerce kişiye esin kaynağı olmuştur. Larry ise kendisi için istikrarlı ve normal bir hayat seçmiştir. Babasının varlığını tümden yok sayarak borsada yatırım analizleri yapmaktadır. Zengin patronunun kızıyla nişanlıdır ve zengin bir yaşam sürmektedir.


Bir gün babasını arayan iki FBI ajanının işyerine gelmesiyle tüm hayatı altüst olmuştur. Varlığıyla düzenini bozan babasını bulmaya karar verir ve bir yolculuğa çıkar. Babasını bulmadan önce onun takipçileriyle birlikte zaman geçirecektir ve bîr süre sonra babasının kurduğu sistem onu da etkisi altına alacaktır...


Tesadüf hayatın yaratıcısıdır. -Charles Darvvin


Hayat olsa olsa küçük ve riskli bir müessesedir. Fakat insanoğlunun hayatın istikrarsızlığı ve rasgeleliliğine karşı kendine korumaya yönelik cılız çabaları nafile görünüyor. Çıkarılabilecek en iyi ders onu şansa bırakmaktır. -Emerson


İnsan ırkından istifa etmek gereklidir-sahte bir imzayla tabii ki. -Luke
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2009
 • Sayfa Sayısı:
  448
 • ISBN:
  9759782153236
 • Orijinal Adı:
  The Search Of The Dice Man
 • Çeviri:
  Özlem Nihan Yeğengil
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
EdaY 
22 May 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

İlk kitapla aynı anda almış olduğum için yani sırf para verdiğim için okudum bu kitabı :) İlkini de bunu da beğenmedim maalesef. İlki daha ilginçti en azından.

sercan 
02 Tem 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

İlk kitaba iyi baglanmis.Başta bir heves uyandıriyor konu gayet güzel...borsa içeriğinin fazla olması benim gibi çok borsada anlamayanlarin sokulacağı türden bölüm çok ... sonu beklenen kadar güzel bitmeyen kitap ...

Nur Zorlu 
30 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 11 günde · 7/10 puan

Kitap birinci kitaba göre daha az etkileyiciydi fakat bu kitapta birinci kitaba göre daha güzel bir son vardı bu yüzden puanim yüksek.Ayrıca birinci kitaba göre anlatımı daha güzeldi..

Kardelen 
28 Şub 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

İlk kitabını okuduktan bayağı bir süre sonra ikincisini de okumaya karar verdim çok çok güzel bir kitap olmasa da etkisi altına alıyor.Bir zar gördüğümde çok farklı bi bakış açısıyla inceliyorum :))))

Baran Gündem 
10 Oca 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

İlk kitabın ardından nasıl bişey olabilir diye düşünüyodum ama beklediğim çok üstünde bir kitaptı :) Zar Adam'ı beğendiyseniz bunuda okuyun derim. Rhinehart yeni dönemin en çılgın yazarlarından diyebilirim sanırım :) ve bu kitabı neden türk edebiyatı diye eklemişler buraya anlam veremedim :D

özgür 
25 Nis 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Daha bugün Bitti Ancak Çok güzel ve etkileyici bir kitap kararlarımı zarla almaya başladım desem yeridir
Ö.denizgezen

Duygu 
29 Eki 2015 · Kitabı okudu

Bu kitabın ilk kitabını okudum diye ikinci kitabı da okudum. Okurken hiç zevk almadığım bir kitaptır. Bir an önce bitse diyerek okudum.

Kitaptan 4 Alıntı