Zehirleyen Günahlar Sherlock Holmes

8,3/10  (4 Oy) · 
27 okunma  · 
9 beğeni  · 
618 gösterim
Sherlock Holmes, ünü yazarından fazla bir hayali kahraman. Zekasını ve gözlemlerini kullanarak çözümlediği cinayetler, ileride olabilecekleri bile görmesi, ilginç kıyafeti, ağzından eksik olmayan piposu ile unutulmaz fenomen aynı zamanda. Öyle ki, bazen oturduğu yerden bile esrarengiz olayları çözebilen bu hayali kahraman için kitaplar yazılmış, dernekler kurulmuş ve heykelleri dikilmiştir.

Sherlock Holmes'e olan bu ilgi, 6 Ocak 1854 yılında yazılışının üzerinden hala katlanarak artmakta ve özellikle birkaç yıldır en çok okunanlar arasında zirvede yer almaktadır.

Zehirleyen Günahlar, Sherlock Holmes'i tanımak isteyenler için okunması gereken bir eser. Bu kitapta Sherlock Holmes'in en ilgi çekici romanlarından Baskerville Tazısı ile birbirinden ilginç üç macera daha yer almaktadır.

Zeka, bilgi ve heyecan arayanlar için Sherlock Holmes okumak, kaçırılmaz bir fırsat.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2013
 • Sayfa Sayısı:
  312
 • ISBN:
  9786058571723
 • Çeviri:
  İsmail Fatih Ceylan
 • Yayınevi:
  Eftalya Kitap
 • Kitabın Türü:

Okuduğum kaçıncı Sherlock Holmes kitabı bilemiyorum fakat ilk okuyuşta kitaptan etkileneceğinizden eminim
ben sherlock holmes kitabını seriler şeklinde değil farklı yayınlardan okumuştum bu kitabıda arkadaşımdan almıştım
kitap olaylardan oluşur biliyorsunuz ki Sherlock Holmes ünlü bir dedektif ölüm , kaçırılma , hırsızlık , kaybolma gibi olayların etrafında nasıl oldukları ve çözümlemeyle ilgili harika bir kitap okuduğunuz bazı bölümlerde tüylerinizin diken diken olacağını benim gibi 16 yaşlarında bir kızsanız mümkün mertebe sabah okumanızı tavsiye ederim bu kitap içinde baskervilla tazısı olayı var benim için en iyi ilk 3 olay içindedir ...
Umarım ki severek okursunuz

Tadashi Hamada 
15 May 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

ilk baştaki tazı hikayesi oldukça uzun. pek anlayamamıştım ama sonra her şey açığa kavuştu. sonraki hikayeler zaten kısaydı. Kitabı beğendim. eğer uzun anlatımlar sizin için zor gelmiyorsa okuyun derim. tahminleriniz yanlış çıkabilir...