Giriş Yap
tu.tu
@kitaplaratutkunn
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK #112441584 Okuduklarimdan pişman değilim. Aklım hala okumadiklarimda.. Okuduğum kitabı tekrar okumam!
541 okur puanı
30 Mar 2017 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
"Kimseye kitap tavsiye etmem. Eğer tavsiye ettiğim kitaba layiksa, onu araya araya kendisi bulur. Layık değilse hediye etsem okumaz, hatırım için okusa da anlamaz." Kemal Tahir
·
Ancak, dönemin en yetenekli fizyoterapistlerini bile yanıltan, kesinlikle anlaşılmaz durum şuydu ki, özel yasamlarinda hiçbir değişiklik göstermeyen Quiquendone sakinleri, nasıl oluyordu da, toplumsal yaşamda, bireyler arasındaki birebir ilişkiler söz konusu olduğunda tam tersi bir tutumla, dikkat çekici bir değişime ugruyorlardi.
Reklam
Quiquendone seyircilerini yormadan, onları kendilerine hayran bırakan bu sanatçılar, ne alkış aliyorlardi ama! Bütün eller uzun araliklarla birbirine vuruyor ve gazeteler bu haberi çılgın alkışlar diye veriyordu; bir, hatta iki kere şaşkınlıktan donakalan salon, bravo sesleriyle yikilmadiysa -ki bu on ikinci yüzyılda olmustu-, bunun nedeni on ikinci yüzyılda müteahhitlerin çimento ve taştan calmiyor olmasıydı!
Tam bir saat süren yeni bir sessizlik oldu. Bu yeni konusma molasini hiçbir şey, hatta kibarca odada bir tur atmaya gelen, agirkanlilikta sahibinden aşağı kalmayan evin köpeği, terbiyeli Lento bile kesintiye uğratamadi. Adil köpek! Kendi türünün en iyi örneği.

Okur takip önerileri

nɔɥıʇǝlʞɐ
@moyatacvyat_02_20tu.tu ile benzer
Deniz
@J1d8tu.tu ile benzer
Begüm Çakır
@begumcakirtu.tu ile benzer
Daha fazla göster
Anafartalar Grubu Kumandanı... Gözlerim açıldı. Mevziminizin hemen önünde yürüyen kişiye bakakaldim. Atatürk geçiyor... Atatürk!
Reklam
2
219
2.190 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42