Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

1

14 Şubat

Aşkın Ekim'i Kasım'ı olmaz ki. Ilık bir Nisan sabahında, Ayaz bir Şubat akşamında, Ya da Temmuz güneşinde Sevemez miyim seni? Severim. Hem de çok. Cemal Süreya
"Aşkın Ekim'i Kasım'ı olmaz ki Ilık bir Nisan sabahında Ayaz bir Şubat akşamında Ya da Temmuz güneşinde sevemez miyim seni? Severim Hem de çok" |Cemal Süreya
Reklam
Bize de kahve makinası date atıyor işte 😅😅😅
14 Şubat
14 ŞUBAT yaklaşıyor. Kadın-erkek, evli-bekar hepiniz panik içinde ne alacağınızı düşünmeye başladınız. Bu 14 Şubatta sevgilinizi şaşırtın ve bana hediye alın.Pirinç, makarna, battaniye, gül, çicek ne alacağım diye düşünmeyin. Bir markete mağazaya bakkala girin ilk gördüğünüzü alın. 500 karat pırlanta almışsın gibi sevindiğimi göreceksin.Bana nasıl ulaşacağını bilmeyenler için tarif edeyim... Geçen gün sümüklü bir çocuk görmüştün ya... o benim. Her gün önünden geçtiğin harabe bir gece kondu varya... orada oturuyorum. Hani geçende karton yığınlarında uzanmış bir adam vardı ya... o adam benim. Sırtımda bebeğimle geçen gün çöpünüzü karıştıran kara kuru bi kadın vardı ya işte... o kadın benim. Bak gel.. hediyeni ver. Yüzümdeki gülümsemeyle fotoğrafımı çek sevgiline gönder. ''Bak, beni işte bu kadar mutlu ediyorsun'' diye not ekle. Bence bi düşün 😉🤗
Madem 14 Şubata girdik. Bizde sevdiğimize Hediye gönderelim Sâlat ve selâm sana Ya Rasulullah. Allahümme Sâlli Alâ Seyyidina Muhammed (s.a.v)
"Biriyle el ele verince her sıkıntıyı aşamazsınız ama o elin sizi asla bırakmayacağını da bilirsiniz. Sevgi budur."
Reklam
Sevgililer gününüz kutlu olsun...
Seni sevdim, Seni birdenbire değil usul usul sevdim. ‘Uyandım bir sabah’ gibi değil, Öyle değil nasıl yürür özsu dal uçlarına Ve gün ışığı sislerden düşsel ovalara… Seni sevdim… Artık tek mümkünüm sensin… youtu.be/qTCsF-iowRU?si=... ❤️🌼 Cahit Zarifoğlu\\
"Birini seviyorsan gerçekten severdin, verecek başka hiçbir şeyin yoksa bile sevgin yeterdi."
Ey sevmek denilen baş dönmesi Ey yürekte yapraklanan dünya Nasıl bir sonsuzluksun sen Her yaşta ayrı çiçek açıyorsun. 🥀 Şükrü Erbaş
380 öğeden 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.