Giriş Yap
Reed Royal
"Öyle bir biliyorum ki. Sen kendin de dedin, ben senin içini görüyorum. Acılarını ve yalnızlığını görüyorum. Gururunu ve bunun birilerine sırtını yaslamana nasıl engel olduğunu da görüyorum. Büyük kalbini, benim gibi bir şerefsiz de dahil tüm dünyayı korumak istediğini görüyorum." Sesi titredi. "Ben oyun oynamayı bıraktım, Ella. Bu dünyada benim için başka bir kız yok. Eğer onlardan biriyle konuşuyorsam, bil ki senin hakkında konuşuyorumdur. Eğer onlardan birinin yanında yürüdüğümü görüyorsan, bil ki o kişinin sen olmasını diliyorumdur." Bana doğru bir adım attı. "Sen benim için tek kadınsın."
Sayfa 150 - Yabancı Yayınları
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Ella Harper
Beni dinlemiyordu. "Ve kendi kendime dedim k, bu çocuğun peşini bırakmayacağım. Eninde sonunda onu bezdirip aramızdaki şeyin bir masal kadar güzel olabileceğine ikna edeceğim. Ama biz masal değiliz. Biz hiçbir şey değiliz. Biz bir dumandan ibaretiz - hayali ve anlamsız." Sessiz bir şekilde parmaklarını şıklattı. "Biz bir trajedi bile değiliz. Bir hiçten bile azız."
Sayfa 118 - Yabancı Yayınları
314 syf.
·
10 günde okudu
·
Beğendi
·
7/10 puan
Paramparça Prens-Kitap Yorumu
Royal serisinin ikinci kitabı olan, Kağıt Prenses' in devam kitabı olan bu kitapta olaylar son hız devam ediyor. Royal Malikanesinin sırları ortaya çıkıyor. Ella hem aşkıyla hem okuldakilerle hem de evin içindekilerle mücadele içindeyken, beş erkek kardeş sadakatlerini sorguluyor. Konudan elimden geldiğince spoiler vermeden bahsetmeye çalıştım lakin ikinci kitap olmasından ve bu kitapta olan olayların birinci kitaba bağlı olmasından pek bir şey yazamadım. Astor Park diye bir lise var. Zengin çocukların gittiği. Klasik dizilerde izlediğimiz eşek şakalarının yapıldığı okul. Kitapta en sevmediğim bölümler bu okulun geçtiği sahnelerdi. Okul o kadar pislik insanlarla doluydu ki sanki ben de o okulda okuyormuş gibi hissettim. Bu yüzden yazarı tebrik ederim çünkü o duyguyu gayet iyi bizlere hissettirmiş. Kitap yine oldukça akıcı. Evet ilk kitaba göre daha az akıcıydı ama yine de oldukça çerezlik ve kafa dağıtıcı bir kitaptı. Sinirli, öfkeli, intikam planları yapan, popüler kız-erkek gruplarının olduğu, işleri güçleri sex olan, intikam dedikleri şeyin çarpık ilişki sayılan bu VELETLERİ okumak isterseniz bu kitap tam size göre. Ama şunu unutmayın: Bu kitap ne kadar toksit, saçma, çarpık ilişkilerle, iğrenç aşklarla dolu olsa da kesinlikle akıcı ve kafanızı dağıtabileceğiniz, hoş (!) vakit geçirebileceğiniz bir kitap.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Aptallık
Berbat ötesi kitaplara hakaret etmeyi hiç sevmem yada yazara ama böyle saçma bir sürü kitap var pardon kitap dedim, buna kesilen ağaçlara yazık ağaç görse kahrolur. Zaten ben bu kitabı satın almadım, d&r gördüm ve gözattım . Konusu kuma olmak kumalığı sanki güzel ve normal birşeymiş gibi göstermiş sanki çok iyi birşey gibi göstermiş ya inanmıyorum yok ilk kadın olmak zır yok ikinci kadın olmak zor diye yazı gördüm zaten bu kitap seri ve 3 kitapdan oluşuyor sayfaları karıştırdıkça sinirlendim bir yerde şey yazıyordu evet biz iki kadın bir adamı paylaşıyoruz , Ne !? Adam da diyor ki biri benim aşık olduğum diğeri çocuğumun annesi ayrım yapamam bilmem ne sonra yok kumam üzülür adını şöyle koyalım çocuğuma falan, ya abi şaka mı bu bir de öyle geçinip güzel güzel hayat yaşamaya devam ediyorlar öyle final de. Yazar neyin kafasında anlamış değilim zaten diğer kirabı da böyle saçma sapan sürekli kadınları aşağılayan, psikolojik şiddet içeren şeyler var birde Yazar kadın şaka gibi trajikomik gerçekten
576 syf.
·
1/10 puan
Saçmalık
Hayatımda okuduğum en berbat kitap bedava gelmezse hayatta para verip almam tüm seriyi okudum karantinaya girdiğimiz zaman ama zaman kaybıydı baş erkek karakter Hardin'in salak baş karakter kadın karakter de ondan salak gidip sakın para verip okumayın pişman olursunuz ben böyle diyince ama o kitapda emek var diyorlar ama her emek verilen şey güzel olmuyor zaten yazar hangi kafa ile yazmış bunu yaşıda küçük değil ki o kadar okunma ve beğenilmeye yuh diyorum kitap da hep tessa ve hardin övülüp duruyor en güzel en masum en saf en namuslu kişi tabii ki tessa diğer kızlar kaşar oluyor nedense ama hardinle kavga edince gidip ondan hoşlanan kişi ile aynı yatakta yatıyor ondan başka bir kız böyle salaklık yapmıyor kimse garsonla flörtleşmiyor hardini kıskandığı için hardin de en erkek en yakışıklı en güçlü en kötü badboy cool olan errrrkek karaker diğer erkekler kim ki yani Hardin hepsi tek yumrukta bayıltır Hardin Tessa ile yatıyor ve bekâretini alıyor bunun için iddaya girmiş kandırmış ama Tessa hemen affediyor salak çünkü bu iki aptal herleye kavga çıkarıyor ama konuşmuyorlar yani neden böyle yapıyosun gel sorunu halledelim diye biri Amerikanın başka eyaletine gitmek istiyor diğeri İngiltereye plan yapıyorlar o kadar ama birbirlerinden habersiz hep kıskanıp olay çıkartıyorlar herkes bunları kıskanıyor falan jfkfkg çünkü en yakışıklı errkek Hardin çünkü en güzel kız Tessa cinesllik barındıran saçma sapan kitap işte
After
5.8/10 · 1.458 okunma
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
15 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.6