Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Gönderi Oluştur
2. El kitap almanın bir güzel yanı da kitap kapatınız seçme imkanı...
Roger Garaudy
Roger Garaudy
'nin güncel çıkan Timaş yayınevi kitaplarının kapağı düz hiç hoş gelmiyor bana ama bence bu Tedev'den çıkan eski baskıların kapakları daha hoş🥰😍
Arkadaşlar ikinci el kitap satımı için daha önce kullandığınız bir site var mı? Bu konuda herhangi bir bilgisi olan var mı? Hangileri güvenilir vs diye.
Reklam
Sahaftan kitap satın almak
Siz olsanız temiz bakılmış ve kitabı açtığınız zaman o eski mayhoş kokuyu anımsamak için sahaftan kitap almayı tercih eder misiniz ? Yoksa yeni basılmış hiç bir geçmişi olmayan kitapları mı tercih edersiniz ?
2. El Kitap
Kitaplarımın bir kısmını satıyorum, tamamı hasarsız ve yeni gibi. İlgilenen olursa yorumdan ya da mesajdan ulaşabilir. Teşekkürler 🦋
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kitabı satıyorum. Yıpranma vs yok. Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Sofie'nin Dünyası
Sofie'nin DünyasıJostein Gaarder · Pan Yayıncılık · 202036,5bin okunma
Reklam
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kötü Çocuk serinin son kitabı satılık Serin ilk üç kitabı profilimde Yıpranma yok, ciltli +poster Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Kötü Çocuk IV
Kötü Çocuk IVBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20171,016 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Kötü çocuk serisinin ilk kitabı satılık, tüm seri profilimde. Yıpranma yok, ciltli +poster Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Kötü Çocuk
Kötü ÇocukBüşra Küçük · Ephesus Yayınları · 20214,142 okunma
·
Puan vermedi
Satılık Kitap
Sözleşme serisinin ikinci kitabı satılıktır. İlk kitabı da profilimde bulabilirsiniz. Fiyat için yorum ya da mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Sattığım diğer kitapları da profilime ekliyorum, göz atabilirsiniz.
Sözleşme 2
Sözleşme 2Çağla Aktürk · Agapi Yayınevi · 2018417 okunma
39 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.