2

28 Şubat

1 member
28 Şubat
Buraya tarih düşmeye dahi değmez. Öyle saçma, Öyle aşağılık, Öyle berbat, Öyle saygısız bir girişim. Ama şunu söylemeliyim, Kimse örtümüze değil eliyle diliyle dahi dokunamaz. Başörtüm kimliğimdir. Benim kimliğim kimsenin savaşına sembol değildir. !
Siz 28 Şubat'çıların postallarını yalarken, o bütün adamlığıyla meydandaydı.. Hepsinin belini kırdı.. Şehid Kumandan Salih Mirzabeyoğlu'na rahmetle. Mevlâ kabrini cennet bahçesi eylesin. Amin!!!!
Reklam
Ne kadar üzülsen, benim gibi olamazsın. Ben tehlikeli bir sahnedeyim, sen emniyette olan bir seyircisin... Kumandan Mirzabeyoğlu
öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!.. |
Necip Fazıl Kısakürek
Necip Fazıl Kısakürek
Dönemin Genelkurmay Başkanı Kıvrıkoğlu'nun dediği gibi 28 Şubat bin senedir sürüyor. 28 Şubat sadece hapse atılmamak ya da tesettürüyle rahat bir şekilde devlet dairesine girmek miydi? Bizim davamız bu muydu? Kadın erkek karışık ortamlara girebilmek için mi verdik bu mücadeleyi? Ama biz tesettürlü bir şekilde dolaşabildiğimiz için bazı şeyleri kazandık addettik! Ezanlar okunuyor ya tamam! Sarıkla dolaşılabiliyor ya tamam! Aslında tam laik olduk. Kimse kimsenin örtüsüne karışmıyor, tesettürüne karışmıyor, genelevine, lgbt'sine bilmem nesine! Kazandık zannettik. Bize de onlar kadar hak verdiler, çocuğun eline şeker verilmesi gibi oynadık, hatta zafer naraları atıyoruz utanmadan!
Davalar acılar içinde doğar refah içinde ölür..!
Reklam
140 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.