6

6 Şubat 2023 Maraş Depremi

1 üye
Ruhum hasar aldı sanki bu öylesine bir şey değildi. O geceden sonra sadece hayatım değilde ruhumda yıkıldı sanki ... Mutlu olamıyorum ben , olsamda uzun sürmüyor. Bir çaresi var mı bilmiyorum. Sadece ben artık kendimi tanıyamıyorum.
Bu metin İspanyolca dilinden otomatik olarak çevirilmiştir. Orjinali Göster
Oğuz Atay
Oğuz Atay
Reklam
Çaba gayret yalnızca bir yere kadardı, baktık elimizle enkaz kaldıramıyoruz oturduk ve bekledik ama kimsecikler yoktu sadece enkazda değil donarak da öldük biz... [s:22]
KOR DERGİ
KOR DERGİ
04:17
Unutmadık, unutmayacağız.. Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen depremin üzerinden bir yıl geçti. Depremden görseller paylaşıp yakınlarını kaybeden dostlarımızın acısını tekrar deşmeye gerek yok. Rabbim hayatlarını kaybeden vatandaşlarımızın mekanını cennet eylesin. Tüm milletimizin başı sağ olsun. Bu mübarek kandil gecesinde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için bir Fatiha okuyalım. Tüm milletimizin tekrar başı sağ olsun. Miraç kandilimiz mübarek olsun.
6 Şubat Yeryüzünde gündüz müydü gece mi? Küçük bir çocuk muydum? Yoksa ihtiyar mı? Zıt duygularımı aynı anda yaşıyordum. Sıcaktım ama soğuktum da İçim yanarken dışım üşüyordu. Bedenim dökme bakırdan
Hiç bu kadar çaresiz kalmamıştı bu memleket. Hiç bu kadar cız etmemişti belki de içimiz. Ve üzerimize yağan kar hiç yakmamıştı bu denli tenimizi, ruhumuzu.
KOR DERGİ
KOR DERGİ
[s:12]
Reklam
402 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.