6

6 Şubat 2023 Maraş Depremi

1 üye
1.5 dakika size neyi hatırlatır bilmem ama bana koca bir sarsıntı unutulmaz anlar hatırlatıyor. Beşikteydim sanki hatirlarmısınız bilmem mavi demir beşikteydim, biri beni o kadar çok salıyordu ki devrilicekti beşik, uyandım ve ailecek toplanıp evin ortasında hep beraber şehadet getiriyorduk tavanın yere düşmesini bekliyorduk bitsin diyorduk,
Umut ettiklerimiz, hayalini kurduklarmız,son kez sarılamadıklarımız ve hayatlarımız bir gecede yok oldular.Biz asla unutamadık o günü hiç bir zaman da unutamayacağız.Ne yapılanlar ne de imkan varken yapılmayanlar unutulmayacak.Yaralar elbet bir gün sarılır belki ama yarım kalan hiç bir şey sarılamaz artık...
Reklam
Depremi hatırlattı:( Mekanınız cennet olsun♡
"Umutlar kalıyor; ben gidiyorum"
6.2.23
İnsan hiç her anını korkarak yaşar mı? Bir çıtırtı duyduğunda, yağmur yağdığında, aniden biri gelip seni çağırdığında korkar mı? Korkuyormuş. Her an nolcak diye düşünürken buluyormuş kendini. İşte böyle günlerden geçiyoruz bizde. 20 yıllık anımın olduğu eve önceden baksam korkmazdım ama şimdi baktıkça korkuyorum. Canım yanıyor. Ev sonuçta neden bu kadar canı yanar ki insanın? Yanıyormuş...
Bu artçılar aklımızı alıcak 🤦‍♀️🫣
Kim

Kim

@Mele_ek
·
4ay
Profilimde sabitlediğim iyilik zincirinde yer alan, SMA'lı ikizi depremde vefat eden Aybüke bebeğin, kampanyasını bu platformu kullanan herkese duyurabilmek ve ailesine ayrıca destek olabilmeyi istediğimden ötürü, bunu tek başıma yapamayacağımı bildiğimden 6 şubatta özellikle tüm gönderilerimi Aybükeye ayırdım Ve sonucunda Gözümden
Reklam
485 öğeden 411 ile 420 arasındakiler gösteriliyor.